Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه فضای نمایشگاهی گیلان با استانداردهای جهانی فاصله دارد گفت: گیلان شایسته و نیازمند فضای نمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی است.

جلال الدین محمد شکریه در حاشیه برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه یک اقدام در تنظیم بازار است اظهار داشت: مردم در نمایشگاه ها به دلیل فروش رقابتی محصول و وجود بازرسان و ناظرین با امنیت خاطر خرید می کنند.

وی با تاکید بر اینکه سازمان صنعت, معدن و تجارت گیلان و اتاق اصناف گیلان در برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت نقش آفرینی داشتند افزود: قرارگرفتن بخش خصوصی و دولتی در کنار هم اطمینان ارائه کاری شایسته را به مردم می دهد و این امر در برگزاری نمایشگاه های بهاره و پاییزه به خوبی مشهود است. شکریه برگزاری نمایشگاه های این چنینی را در تنظیم بازار موثر دانست و خاطرنشان کرد: با  اشراف نظارتی و بازرسی در نمایشگاه ها از اجحاف به حقوق شهروندان جلوگیری می شود.

رئیس اتاق اصناف گیلان با اشاره به اینکه فروش فوق العاده از مسائلی است که در قانون نظام صنفی ما نهادینه شده است افزود: در قانون نظام صنفی, فروش فوق العاده با نظارت اتحادیه های صنفی مربوطه و اتاق اصناف شهر و منطقه قابل اجرا است.

نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه در 400 شهر ایران اتاق اصناف وجود دارد تصریح کرد: تیم بازرسی اتاق اصناف, همه ساله در ایام 10 روز باقی مانده به ماه مبارک رمضان تمهیدات لازم را با بهره گیری از تجربیات گذشته در دستور کار قرار داده و اجرا می کند.

شکریه با اشاره به اینکه با بازرسی و طرح نظارتی بازار, نقاط ضعف را رفع و خدمات بهتری را به شهروندان ارائه می دهیم افزود: با برنامه ریزی های انجام شده و بررسی انبارهای موجود, تا چند ماه اخیر به هیچ عنوان با کمبود کالا در کشور، استان ها و شهرستان ها مواجه نیستیم.

وی با بیان اینکه شرکت های پخش در استان ها نیز در این حوزه به خوبی فعالیت می کنند خاطرنشان کرد: با تمهیدات انجام شده, امسال نیز مانند سال های گذشته, ماه مبارک رمضان در بحث اقتصادی، نظارتی و بازرسی به خوبی مدیریت می شود.

نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه فضای نمایشگاهی استان با استانداردهای جهانی فاصله دارد تصریح کرد: گیلان شایسته و نیازمند فضای نمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی است.

وی افزود: البته با همین فضای نمایشگاهی, گیلان در ارزیابی و رتبه سنجی سازمان صنعت, معدن و تجارت در رتبه بندی برگزاری نمایشگاه جزو پنج نمایشگاه برتر کشور است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان