Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مسؤول روابط عمومی سپاه قدس گیلان از برگزاری مراسم وداع با «حسینعلی پورابراهیمی درگاه» نخستین شهید بسیجی و جانباز مدافع حرم گیلانی امشب در گلزار شهدای رشت خبر داد.

علی پاسخی با تسلیت شهادت حسینعلی پورابراهیمی درگاه مدافع گیلانی از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب(س) اظهار کرد: حسینعلی پورابراهیمی درگاه نخستین شهید مدافع حرم بسیجی و جانباز گیلانی محسوب می شود که حین عملیات مستشاری در سوریه به فیض شهادت رسیده است.

وی به 19 ماه سابقه جبهه و 20 درصد جانبازی دوران دفاع مقدس شهید حسینعلی پورابراهیمی درگاه اشاره کرد و افزود: دو فرزند پسر از شهید مذکور به یادگار مانده است.

مسؤول روابط عمومی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مراسم وداع با پیکر شهید حسینعلی پورابراهیمی درگاه ساعت 10 و 30 دقیقه امشب در گلزار شهدای رشت برگزار می شود، تصریح کرد: ساعت 9 صبح روز دوشنبه 24 خردادماه جاری مراسم تشییع پیکر شهید حسینعلی پورابراهیمی درگاه از سپاه ناحیه رشت به طرف گلزار شهدای این شهر برگزار می شود.

پاسخی، شهید حسینعلی پورابراهیمی درگاه را اهل آستانه اشرفیه معرفی کرد و گفت: حسینعلی پورابراهیمی درگاه از بسیجیان و جانبازانی بود که در درگیری با نیروهای داعش در شهر حلب روستای «الحمره» به دلیل جراحت وارد شده، به شهادت رسیده است.

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان