Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با بیان اینکه در تلاش هستیم روند اجرایی فاز ۲ اسکله این شهرستان در اسرع وقت به اتمام برسدگفت: فاز ۲ اسکله بندر آستارا در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

سیروس شفقی صبح امروز در جریان بازدید از روند اجرایی استخر سرپوشیده این شهرستان، اظهار داشت: شهرستان آستارا با وجود گمرک، منطقه ویژه اقتصادی و راه آهن به مرکز ثقل کریدور شمال - جنوب تبدیل می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با بیان اینکه کلنگ احداث استخر سرپوشیده این شهرستان تیر ماه 1386 در مجموعه ورزشی وحدت به زمین خورد، تصریح کرد: این استخر 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

شفقی با اشاره به اقدامات صورت گرفته درباره راه اندازی رسمی منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا بیان کرد: محوطه سازی، استقرار ساختمان اداری و تسهیل در روند اجرایی فاز دوم انبار 9 هزار تنی از جمله اولویت هایی اسکله این شهرستان است که باید در دستور کار دستگاه های ذی ربط قرار بگیرد.

فرماندار شهرستان آستارا با اشاره به اینکه فاز دوم اسکله بندر در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم روند اجرایی فاز دو اسکله این شهرستان در اسرع وقت به اتمام برسد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با اشاره به اینکه روند اجرایی عملیات چاه فلمن در منطقه مرزی بی بی یانلو خیلی کند است اظهار کرد: امیدواریم روند اجرایی این چاه که یکی از پروژه های عمرانی عام المنفعه این شهرستان است با تلاش مسئولان استانی و شهرستانی از سر گرفته شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان