Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : هواداران تیم فوتبال ملوان بندرانزلی شامگاه دوشنبه پس از قطعی شدن حضور تیم محبوبشان درلیگ شانزدهم در خیابانها به جشن پرداختند.

به دنبال اعلام قطعی واگذاری امتیاز لیگ برتری تیم فوتبال نفت تهران به ملوان بندرانزلی هواداران این تیم پس از افطار به خیابانها ریخته و به جشن پرداختند.

در این مراسم هواداران تیم ملوان با پخش شیرینی و شربت در میان مردم شادمانی کردند. صدای بوق ماشین ها، نورافشانی خیابان ها و همچنین برافراشتن پرچم سفید ملوان بر روی دست هواداران حال و هوای خاصی به شهر داده بود.

همچنین هواداران ضمن رعایت نظم و قانون و جلوگیری از بروز هرگونه تنش، شادی کرده و با فریاد حاج احمد تشکر تشکر از احمد دنیامالی رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی در به دست آوردن امتیاز لیگ برتر تیم نفت برای تیم محبوب انزلی ها قدردانی کردند.

پس از کش و قوس بسیار در خصوص واگذاری امتیاز لیگ برتری باشگاه نفت تهران این امتیاز به ملوانان رسید.

بر اساس اعلام کمیته واگذاری باشگاه نفت تهران و در پی اطلاعیه قبلی موسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران مزایده عمومی برگزار و باشگاه ملوان با رعایت کلیه شرایط مزایده بالاترین نرخ را پیشنهاد داده بود.

پس از بررسی های این کمیته، باشگاه ملوان بندرانزلی به عنوان برنده مزایده اعلام و امتیاز لیگ برتری این باشگاه به ملوان بندرانزلی واگذار شد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که پس از 15 سال حضور مستمر در لیگ برتر به دسته اول سقوط کرده بود، تلاش مسئولان باشگاه برای خرید امتیاز لیگ برتری تیم نفت تهران برای حضور مجدد در لیگ شانزدهم به ثمر نشست و این تیم پرطرفدار شمالی مجددا لیگ برتری شد./ منبع : ایرنا

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان