Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : قهرمان گیلانی مشت زنی آسیا که به دلیل تصادف در بیمارستان به سر می برد در صورت تامین نشدن هزینه عمل پای خود را از دست خواهد داد.

علی سلمانی قهرمان گیلانی مشت زنی آسیا که از 17 خرداد به دلیل تصادف در یکی از بیمارستان های رشت بستری است در صورت تامین نشدن هزینه های عمل جراحی پای چپ خود را از دست خواهد داد.

 وی که تا ماه گذشته در اردوی گزینشی تیم ملی مشت زنی ایران برای شرکت در المپیک ریوی برزیل حضور داشت به دلیل مشکلات مالی ومعیشتی این اردو را ترک کرد.

افشین نادری، مربی گیلانی تیم ملی مشت زنی گفت:تاکنون در دو عمل جراحی انجام شده حدود 21میلیون تومان هزینه شده و دیگر توانایی پرداخت عمل های دیگر وجود ندارد .

وی افزود:به دلیل نداشتن منابع مالی چند روزیست عمل وی به تاخیر افتاده و پاهای علی سیاه شده است که امیدواریم با کمک مسئولین و خیرین هرچه سریعتر هزینه ها تامین شود.

همسر علی سلمانی هم گفت:تاکنون با کمک اطرافیان و وام، هزینه های عمل را تامین کردیم اما دیگر چیزی برای ما نمانده و از همه تقاضا دارم به این قهرمان که روزی برای کشورش افتخارآفرینی کرده بشتابند و اگر نه نقص عضو خواهد شد و دیگرفایده ای ندارد.

دکتر فدایی دکتر معالج سلمانی هم گفت: پاهای این قهرمان مشت زنی به دلیل تاخیر در عمل سیاه شده و باید هرچه سریعتر این جراحی انجام شود در غیر اینصورت مجبور به قطع  عضو وی خواهیم شد.

علی سلمانی هم که با دستفروشی زندگی خود و خانواده اش را می گذراند،گفت:باوجود اینکه قهرمان ملی بودم و خیلی از مسئولان قول های زیادی برای اشتغال به من دادند اما نتوانستم جایی مشغول شوم و با این شرایطی که پیش آمده نمی دانم چگونه باید هزینه های زندگیم را تامین کنم.

خلیلی فر و اسماعیلی معاونین اداره کل ورزش و جوانان گیلان هم دیروز از طرف مسعود رهنما مدیرکل که در تهران بود، با حضور در بیمارستان گیل گلسار از این قهرمان عیادت کرده و قول کمک مالی داده اند.

ارسطو مدیر بیمارستان گیل رشت هم از مساعدت این بیمارستان برای کاهش هزینه های عمل سلمانی خبر داد .

اما با وجود همه این تلاش ها سلمانی برای اینکه بتواند دوباره روی دوپای خود بایسد و با همسر و سه دخترش به زندگی ادامه دهد نیازمند تامین منابع مالی آن هم در اولین فرصت است.

سه نشان طلای جوانان و یک نشان برنز مشت زنی بزرگسالان آسیا و چندین دوره قهرمانی رقابت های بین المللی و ملی از مهمترین افتخارات علی سلمانی بوکسور گیلانی است

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان