Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: 500 نفر از خبرنگاران گیلان در 17 مرداد روز خبرنگار تجلیل می شوند.

فیروز فاضلی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران گیلان، اظهار کرد: امسال در روز خبرنگار حدود 500 نفر از خبرنگاران گیلانی که مورد تأیید مدیران مسؤول خود هستند، تجلیل می شوند.

وی افزود: خبرنگاران روزنامه ، هفته نامه، دو هفته نامه، خبرگزاری، ماهنامه، فصل نامه و سرپرستی های گیلان همزمان با روز خبرنگار تجلیل می شوند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه از خبرنگاران 64 پایگاه خبری ـ تحلیلی این استان تجلیل می شود، تصریح کرد: 21 نفر از برگزیدگان جشنواره مطبوعات که سال گذشته در استان برگزار شد، نیز مورد تجلیل قرار می گیرند.

وی خاطرنشان کرد: امسال در روز خبرنگار از خبرنگاران و عکاسان آزاد ورزشی، پیشکسوت و خانواده های خبرنگاران مرحوم تکریم می شود.

فاضلی مجموع تعداد خبرنگاران قابل تقدیر در استان را 500 نفر عنوان کرد و یادآور شد: امسال مهم ترین اصل در تجلیل از خبرنگار، تأیید مدیران خبرگزاری ها، نشریات، پایگاه ها و... است.

وی با اشاره به راهپیمایی روز قدس متذکر شد: با موضوع راهپیمایی روز قدس به برترین تیتر و عکس از بین گزارش های تصویری و عکس های منتشر شده در رسانه های مکتوب و مجازی و نیز فعال رین رسانه تجلیل می شود.

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان