Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از تعطیلی 12 واحد صنفی و غیر صنفی متخلف و محکومیت 22 میلیاردی متخلفان اقتصادی در 3 ماهه اول سالجاری خبر داد.

رضا قشلاقی اظهار کرد: در راستای تحقق بخشی از منویات مقام عظمای ولایت در سال اقتصاد مقاوتی، اقدام و عمل، تعزیرات حکومتی گیلان با سرعت بخشی به روند رسیدگی به اجرای احکام صادره گامی تاثیرگذار در برخورد با متخلفین اقتصادی بردارد .

وی ادامه داد: در 3 ماهه نخست سال 95 تعداد 4 هزار و 120 واحد متخلف در حوزه کالا و خدمات و تعداد 353 واحد در حوزه بهداشت، دارو و درمان و تعداد 188 واحد در حوزه قاچاق کالا وارز به شعب تعزیرات حکومتی سراسر استان معرفی شدند که کلیه پرونده ها با رعایت تشریفات دادرسی مورد  رسیدگی قرار گرفت و متلخفین بپرداخت 22 میلیارد و 822 میلیون و 376 هزار و 513 ریال جزای نقدی محکوم شدند .

مدیرکل تعزیرات حکومتی افزود: در این بازده زمانی همچنین تعداد دوازده واحد صنفی و غیرصنفی با تخلفات بهداشتی به شعب این اداره کل معرفی شدند که با توجه به حساسیت و اهمیت فعالیت این واحدها و شرایط بحرانی محیطی ، از سوی شعب این اداره کل پلمپ و یا از ادامه فعالیت جلوگیری بعمل آمد.

رضا قشلاقی تصریح کرد: در راستای صیانت از حقوق مصرف کننده و حمایت قضایی از ضابطین،  در 3 ماهه گذشته تعداد 1923 مورد بازرسی مشترک با دستگاه های نظارتی و ضابطین بعمل آمد ومنجر به شناسایی تعداد  601 واحد متخلف شده است.

وی طرح نظارتی رمضان، جایگاه های سوخت، آرایشگاه های زنانه، واحدهای پذیرایی و رستوران ها را را از جمله برنامه های مشترک نظارتی عنوان کرد که در حال پیگیری و اجرا است.

وی خاطرنشان کرد:شماره تلفن 33365548 ستاد خبری تعزیرات حکومتی در خصوص تخلفات صنفی و غیر صنفی آماده دریافت گزارشات و شکایات شهروندان است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان