Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه رژیم جعلی صهیونیست یک غده سرطانی بوده که کودک کشی و جنایت را حق مسلم خود می داند، گفت: روز قدس محشر بیداری اسلامی است.

حسین کاشانی پور پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمایان روز قدس در مصلای لاهیجان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم روزه دار خطاب به آنها، اظهار کرد: امروز با حضور در این اجتماع الهی که بیانگر تقوای سفید شماست، نشان دادید که ماه رمضان در وجود شما تجلی دارد.

وی با بیان اینکه امروز مردم با هدف مشخص در اجتماع بزرگ روز قدس حاضر شدند، افزود: امروز روز شریفی است و به ابتکار بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) جزو نخستین نامگذاری هایی بود که پس از استقرار نظام اسلامی صورت گرفت و روز جهانی قدس محشر بیداری اسلامی است.

کارشناس ارشد علوم سیاسی و امور بین المللی پیام امروز روز قدس را بیداری اسلامی نامید و  چگونگی استقرار یهودیان در فلسطین را تشریح کرد.

استقرار صهیونیست ها با همراهی انگلیس استمعارگر در فلسطین

وی با اشاره به اینکه استقرار صهیونیست با همراهی انگلیس و هدف استعمار بر سرزمین فلسطین صورت گرفت، ادامه داد: مرز جغرافیایی جهان اسلام را برای استقرار یک مجموعه جنایتکار در راستای اهداف استعماری دادند که از هیچ جنایتی برای کسب منافع ابا ندارد.

کاشانی پور صهیونیست را مجموعه ای متعفن خواند که بیت المقدس را غصب کرده است و ادامه داد: در این مدت جنایت های بسیاری را مرتکب شدند.

وی با تصریح بر اینکه رژیم منحوس پهلوی نخستین رژیمی بود که صهیونیست را به رسمیت شناخت، اضافه کرد: رژیم جعلی صهیونیست یک غده سرطانی است که کودک کشی و جنایت را حق مسلم خود می داند.

رئیس ستاد مرکزی یوم الله 13 آبان با بیان اینکه صهیونیست جنایت های خود را با پشتیبانی استکبار جهانی انجام می دهد، گفت: آمریکا بزرگ ترین حامی رژیم کودک کش صهیونیست بوده به طوری که شغل های حساس آمریکا در اختیار این رژیم سفاک قرار دارد و 70 درصد وکلای دادگستری آمریکا از یهودیان صهیونیست هستند.

 انتشار جنایت و فساد توسط صهیونیست های متعفن در جهان

وی افزود: جنایت، ظلم، فساد و... از طریق صهیونیست های متعفن در جهان منتشر می شود و برخی با شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران»، در حمایت از سیاست های صهیونیستی اختلاف هایی را ایجاد می کنند.

کاشانی پور با بیان اینکه جهان بیدار اسلام در پی نابودی صهیونیست غاصب و آزادی قدس شریف است، خاطرنشان کرد: خداوند در تکلیف روزه می فرماید تقوای سفید داشته باشید و امروز حضور در راهپیمایی روز قدس نشانه تقوای سفید است.

وی گفت: تقوای سفید یعنی اینکه دشمن را بشناسیم و در مقابل آن بایستیم و وعده الهی پیروزی حق بر باطل نزدیک است.

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را یکی از موثرترین راه برای نابودی ریشه های متعفن صهیونیست عنوان کرد.

وی با تأکید بر ضرورت هوشیاری ملت ایران، متذکر شد: مراقب باشید شبکه های اجتماعی و گوشی هایی که در دست شماست، فضای مجازی و ... در اختیار مراکز صهیونیست هاست و مراقبت کنید که مبادا از روی بی بصیرتی چیزی منتشر نشود که به ضرر ما باشد.

کاشانی پور با اشاره به اینکه امام (ره) فرمود با تفکر انقلابی می توان موفقیت های زیادی را به دست آورد، اظهار کرد: حضور مردم لاهیجان در این هوای گرم نشانه ولایت مداری است و اینکه راه و مسیر را تا سرنگونی رژیم صهیونیستی ادامه می دهیم.

وی با تصریح بر اینکه با آمریکایی مواجه هستیم که روسای جمهورش حامیان صهیونیست هستند و از هیچ جنایتی فروگذار نیستند، یادآور شد: اگر داعش ایجاد می شود و کاریکاتورهای ضد اسلامی منتشر کرده و فیلم های ضد اسلام و پیامبر می سازند و سخنان رهبری را بایکوت جهانی می کنند و به پشتیبانی صهیونیست ها اسلام هراسی را در جهان راه انداخته اند، همه برای انحراف افکار جهانیان از موضوع فلسطین است.

این مسؤول راه اندازی جنگ نیابتی را در راستای انحراف افکار جهانی از موضوع فلسطین عنوان کرد و گفت: آزادی فلسطین یک آرمان الهی بوده و اگر انسان باشیم باید در صف مبارزه با صهیونیست قرار گیریم.

وی با اشاره به اینکه باید فکر ما علوی، فاطمی و حسینی باشد، خاطرنشان کرد: نمی شود با رژیم کودک کش و حامی بزرگ آن کنار آمد و پیمانی که منجر به حاکمیت ظلم در جهان می شود را هرگز نمی پذیریم.

کاشانی پور متذکر شد: امروز مردم گیلان با هشت هزار شهید می گویند آماده ایم با تبعیت از رهبر معظم انقلاب بگوییم تا آخرین قطره خون خود از انسانیت دفاع می کنیم و پوزه صهیونیست و حامیان آنها را به خاک می مالیم.

وی با بیان اینکه تکلیف صهیونیست مشخص است، یادآور شد: در داخل خود نیازمند حفظ وحدت و هوشیاری در مقابل توطئه های دشمنان هستیم./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان