Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2
گیلانیان : نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری بااشاره به اهمیت پایه گذاری روز قدس توسط امام خمینی (ره) گفت: روز قدس بخشی از هویت مبارزات مرم فلسطین است و ثمرات مثبت زیادی در روند آن داشته است.

حجت الاسلام احمد پروایی در سخنرانی پایانی راهپیمایی روز قدس در شهرستان آستارا اظهار کرد: روز قدس یادگار بزرگ امام خمینی (ره) و اندیشه بلند وی در حمایت از امت جهانی  اسلام به خصوص فلسطین  مظلوم برابر صهیونیست ها است.

وی افزود: ملت ایران با راهپیمایی دشمن شکن روز قدس نشان می دهد که به اصول و ارزش ها و تعالیم اسلامی پایبند است و از هر مظلومی در هر گوشه از جهان حمایت خواهد کرد.

نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: اکنون روز قدس بخشی از هویت مبارزات مردم فلسطین بوده و آثار آن تبدیل این مبارزات به یک حرکت سیاسی- الهی و متکی بر الطاف خداوندی است. حجت الاسلام پروایی گفت: امروز اسرائیل به عنوان یک نماد جنایت و استبداد در جهان شناخته شده و مقابله با این رژیم ددمنش تنها به مسلمانان جهان ختم نمی شود.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل باید بداند که ایران اسلامی تا نابودی کامل اسرائیل دست از حمایت خود از مردم فلسطین برنمی دارد.

نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری حضور مردم همیشه در صحنه استان گیلان و شهرستان آستارا  در راهپیمایی روز قدس را باشکوه و گسترده خواند و افزود: مردم با درک شرایط حساس کنونی حضوری بسیار گسترده و ممتاز در راهپیمایی روز جهانی قدس داشتند.

حجت الاسلام پروایی ادامه داد: موج تنفر و بیزاری از رژیم نامشروع و جعلی صهیونیستی در سراسر جهان  شنیده می شود و این رژیم همانند رژیم های زورگوی منطقه به زباله دانی تاریخ فرستاده خواهد شد.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مردم روزه دار و خدا جوی آستارا، با حضوری باشکوه و مشت هایی گره کرده، انزجار خود را از ددمنشی های رژیم جعلی صهیونیستی فریاد زده و از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند . منبع : مهر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان