Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از برگزاری جشنواره آیینی بومی استان در موزه میراث روستایی گیلان خبر داد.

رضا علیزاده ظهر امروز در جلسه ستاد اجرایی سفر گیلان با اشاره به برنامه ریزی برای ورود گردشگران در تابستان امسال به استان گفت: برنامه ریزی لازم برای حضور گردشگران در سواحل گیلان انجام شده است.

وی به برگزاری دو رویداد ملی در دو نقطه از گیلان طبق خواسته ستاد مرکزی ستاد اجرایی سفر اشاره کرد و افزود: جشنواره آیینی بومی گیلان در موزه میراث روستایی استان برگزار می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان ادامه داد: تابستان امسال نمایشگاه ملی صنایع دستی در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

علیزاده با بیان اینکه دوره های آموزشی برای فعالان بخش گردشگری قبل از نوروز امسال در استان برگزار شده است، تصریح کرد: کلاس های آموزشی مذکور در راستای ارتقای آگاهی و شناخت لازم از حوزه های تخصصی گردشگری برگزار شده است.

وی از برگزاری 6 دوره آموزشی در حوزه گردشگری در گیلان خبر داد و اضافه کرد: 18 دوره آموزشی در حوزه صنایع دستی استان برگزار شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان به برگزاری جلسه های تخصصی با دفاتر خدمات مسافرتی استان اشاره کرد و گفت: بسته های گردشگری تابستانی در راستای سفرهای گروهی توسط دفاتر مذکور تهیه شده است.

علیزاده با تأکید بر سفرهای سازمان یافته گردشگری در تابستان امسال خاطرنشان کرد: سفرهای گردشگری با حمایت و پشتیبانی نیروی انتظامی در مناطق مختلف استان برگزار می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان