Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه در ایام تعطیلات ۲۲ دوربین مداربسته را برای نظارت و کنترل راه ها فعال کردیم گفت: علائم و نمادهای رانندگی صدمه دیده حاشیه راه ها را آمده و احیا کردیم تا مسافران با مشکل مواجه نشوند.

محمود ایران پرست صبح امروز در گفت وگوی زنده تلویزیونی با شبکه باران اظهار داشت: با توجه به اینکه تا پایان هفته با ایام تعطیلات و ترافیک محورهای استان مواجه هستیم در این راستا اقدامات لازم را از قبل تدوین کردیم.

وی با بیان اینکه لکه گیری های محورهای استان را به طور کامل انجام دادیم افزود: خط کشی محورها به ویژه محورهای کوهستانی گردشگر پذیر نظیر اسالم را انجام دادیم تا مردم بتوانند با امنیت بیشتری از آن جا تردد کنند.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان آز آماده باش ادارات راه و شهرسازی استان به صورت 24 ساعته خبر داد و گفت: در ستاد استان گیلان در هر روز یک مسئول کشیک نیز مستقر است.

ایران پرست با بیان اینکه 3 دستگاه جرثقیل سبک خود را در 3 نقطه جنوب، شرق و غرب استان مستقر کردیم تصریح کرد: 22 دوربین مدار بسته نیز برای نظارت راه ها فعال هستند تا در صورت وقوع ترافیک یا حوادث با هماهنگی پلیس راه مشکل را حل کنیم.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی گیلان اظهار کرد: علائم و نمادهای رانندگی صدمه دیده حاشیه راه ها را آمده و احیا کردیم تا مسافران با مشکل مواجه نشوند.

وی از تعطیلی ادامه فعالیت در پروژه آزاد راه رشت-قزوین و بازگشایی این آزاد راه در ایام عید فطر خبر داد و گفت: با هماهنگی پیمانکار، پروژه را تعطیل کردیم تا مردم با آسودگی عبور و مرور کنند.

ایران پرست خاطرنشان کرد: تلفن گویای 141 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شهروندان و مسافران است و از آنان درخواست می کنم با حوصله رانندگی کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان