Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان به گزارش فارس از رودبار : فرمانده پلیس راه گیلان صبح امروز در جریان بازدید از وضعیت ترافیکی این محور اظهار کرد: محدودیت ترافیکی در محور رشت ـ قزوین اعمال می شود.

مهیار رستگار با بیان اینکه تعطیلات عید سعید فطر مسافران و گردشگران زیادی را وارد گیلان کرده است، تصریح کرد: محدودیت ترافیکی از روز گذشته در محور رشت ـ قزوین و بالعکس اعمال شده و تا روز جمعه ادامه دارد.

وی تردد انواع کامیون و تریلر به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در مسیر آزادراه رشت ـ قزوین و بلعکس را ممنوع عنوان کرد و گفت: رانندگان خودروهای سنگین به زمان و ساعت محدودیت ترافیکی توجه داشته باشند در غیر این صورت از تردد آنها جلوگیری می شود.

فرمانده پلیس راه گیلان رعایت سرعت و سبقت مجاز را مورد تأکید رانندگان قرار داد و یادآور شد: با توجه به ترافیک سنگین در محدوده قزوین ـ رشت، از رانندگان می خواهیم با صبر و به دور از شتاب و عجله رانندگی کنند.

وی حجم تردد خودرو در محور قزوین ـ رشت را سنگین خواند و یادآور شد: رانندگان با نیروهای پلیس راه همکاری داشته باشند و مقررات رانندگی را رعایت کنند.

 

 

به گزارش خبرنگار گیلانیان از رودبار و منجیل و لوشان بالغ بر 200 هزار خودرو در گلوگاه لوشان منجیل ساعت ها در ترافیک مانده بودند که این امر سبب طولانی شدن ترفیک در مسیر لوشان قزوین به طول حدود 35 کیلومتر شد .
گزارش خبرنگار ما حاکیست که خانواده های مانده در ترافیک از مسئولین بشدت گله مند بودند که چرا در مورد این گلوگاه چاره اندیشی نمی کنند !؟ 
photo_2016-07-18_20-59-21
photo_2016-07-18_20-59-37
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان