Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوع حقوق های نجومی دولت به جای اینکه مخالفان را مورد حمله قرار دهد باید در این زمینه زودتر وارد می شد و بررسی های لازم را انجام می داد.

جبار کوچکی نژاد در مورد حقوق های نجومی مدیران اظهار داشت: به جای اینکه دولت مخالفان را مورد حمله قرار دهد باید در این زمینه زودتر وارد می شد و بررسی های لازم را انجام می داد که نگرانی مردم کمتر شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: خوب است که دولت اکنون به این موضوع وارد شده است ولی باید سرعت کار را بیشتر و با دقت بیشتری عمل کند.

وی با با بیان اینکه بسیاری از افراد اکنون «زرنگی» می کنند که فیش حقوقی خود را منتشر کنند، تصریح کرد: مردم کل دریافتی ها را نیاز دارند نه فقط فیش حقوقی. ممکن است فیش حقوقی یک مدیر 7 میلیون باشد ولی 10 میلیون به شکل دیگری دریافت کند.

کوچکی نژاد با تأکید بر اینکه دریافتی ها تمام مواد باید مورد پیگیری قرار گیرد اظهار کرد: دیوان محاسبات و سازمان بازرسی نیز باید در این زمینه ورود کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خواهان شفاف سازی در این زمینه هستم و از رسانه ها نیز تشکر می کنم که به این موضوع وارد شدند و آن را حساس کردند./ منبع : مهر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان