Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان های گیلان از داشتن استانداردهای مطلوب محرومند و تجهیزات بیمارستانی استان توانایی رسیدگی به داد مردم استان را ندارد.

جبار کوچکی نژاد عصر امروز در نشست قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت و درمان با مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اینکه باید نگاهی سیستماتیک به دانشگاه علوم پزشکی گیلان شود، اظهار داشت: به دلیل مسافرپذیر بودن استان باید جمعیت گیلان را فرا تر از 2 و میلیون و 500 هزار نفر دید.

وی با اشاره به وضعیت نامطلوب بیمارستان های استان گیلان خاطرنشان کرد: بیمارستان های گیلان شرایط و استانداردهای لازم را ندارند و تجهیزات موجود در مراکز درمانی گیلان به داد مردم استان نمی رسند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تأسف بار بودن وضعیت بیمارستان های استان گیلان تصریح کرد: بیمارستان 17 شهریور رشت از داشتن حتی یک دستگاه اکسیژن ساز برای اطفال محروم است.

کوچکی نژاد بیمارستان پورسینای رشت را فاقد دستگاه سی تی اسکن  و بیمارستان رازی رشت را از دارا بودن دستگاه سنگ شکن محروم دانست  و افزود: ضریب اشغال تخت در بیمارستان های گیلان 75 درصد است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیش از 30 مرکز بهداشتی روستایی گیلان در وضعیت استیجاری هستند خاطرنشان کرد: امکانات بسیار محدودی در خانه های بهداشت گیلان وجود دارد که جوابگوی نیاز مردم نیست.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان