Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

اختصاصی گیلانیان : چندی قبل معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان خبر از همکاری یکی از نمایندگان گیلان با بانی یا بانیان تخلف بزرگ بانکی اخیر داد که مورد توجه شدید رسانه های نوشتاری و الکترونیکی استانی و کشوری قرار گرفت و انتشار آن موجب اعجاب ، نگرانی و حساسیت موکلان گیلانی شد و از آن لحظه همگان مشتاق شناختن این نماینده هنرمند ( ! ) برای دانستن تکلیف خود در حال و آینده شدند.

بهترین گواه این مدعا بازدید 11124 نفره  از خبر " اتهام یک نماینده گیلانی در فساد مالی اخیر" سایت تابناک است که از قول خبرگزاری فارس درج شده است.

موثق ترین منبع نیز پرتال استانداری گیلان است که اگرچه در بسیاری از مواقع در دسترس کاربران نیست اما در تاریخ 20 آذر 90 چنین نوشت:

 "یکی از نمایندگان گیلان سربرگ خود را به صورت سفید امضا کرده و تعدادی از آن را در اختیار اختلاس کنندگان قرار داده بود تا هر آنچه می خواهند در آن بنویسند و با امضای این نماینده اقدام کنند"

اتهام زدن به " نماینده " در شرایط عادی کار آسان و بدون تبعاتی نیست چه رسد به اینکه این اقدام در آستانه انتخابات صورت بگیرد ولی با توجه به اعتراض شدید برخی از نمایندگان گیلان به مصاحبه معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان و توضیحات تکمیلی غلامعلی رضوانی به خبرگزاری ایلنا به نظر می رسد که ایشان دلایل و شواهد متقنی دارد که صرفنظر از چند و چونی آن به آسانی نمی توان از کنارش گذشت .

"غلامعلی رضوانی، خاطر نشان کرد: در این مصاحبه گفته شد الان سربرگ سفید امضاء نماینده ای دراختیار یکی ازشرکت ها می باشد که علت این کارباید بررسی بشود و چنین مسائلی دربررسی صلاحیت ها تاثیرگذار است.

وی با تاکید براینکه در ویرایش این خبر بخش حاشیه ای به متن اصلی تبدیل شد، متذکرشد: درآنجا به ذهنم رسید سربرگ سفید پیداشده وزیرآن امضای یکی ازنمایندگان می باشد باید در محکمه ای رسیدگی {شود}، چون ممکن است از دفتر نماینده ای به سرقت رفته باشد " !!؟؟  ایلنا - 20/9/90

با توجه به توضیح معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان که در اختیار بودن سربرگ سفید امضاء شده نماینده ای توسط اختلاس کننده یا کنندگان را قطعی می نماید

باید گفت اگر سربرگ مورد اشاره سرقتی هم باشد، عذر بدتر از گناه و نابخشودنی و پذیرفتن آن برای موکلین خیلی مشکل است زیرا نماینده ای که نتواند سربرگ نمایندگی خودش را که به اعتبار نماینده مردم بودن، معتبر است ، حفظ نماید چگونه می تواند از حقوق و اسرار موکلین و مملکت پاسداری نماید؟

مردم گیلان انتظار دارند غلامعلی رضوانی معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی ، نماینده مورد نظر را به مردمی که دانستن این مهم حق آنان است معرفی نماید تا راحت تر بتوانند سره را از ناسره جدا کنند و از یک سوراخ دوبار گزیده نشوند .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان