Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گیلان از کشف 366 هزار و 590  هزار عدد کالای سلامت محور در گیلان خبر داد.

رضا قشلاقی داز کشف 366 هزار و 590 عدد انواع کالای سلامت محور اعم از کالای قاچاق، غیربهداشتی،تاریخ مصرف گذشته و نداشتن پروانه ساخت از وزارت بهداشت در استان خبر داد.

وی افزود: با بازرسی های مشترک انجام شده از سیزدهم تیرماه سالجاری تاکنون؛در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق با الویت کالاهای سلامت محور، این نوع کالاها در استان کشف شده است.

قشلاقی با بیان اینکه لوازم آرایشی، بهداشتی، دارویی، تجهیزات پزشکی و عطاری ها جامعه هدف این طرح هستند، بیشترین تخلف انجام شده در این واحدهای صنفی را به ترتیب مربوط به لوازم آرایشی، بهداشتی، عطاری، دارو و تجهیزات پزشکی عنوان کرد.

وی ادامه داد: این طرح با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی و پلیس آگاهی استان در حال اجراست.

قشلاقی یادآور شد: طرح مبارزه با قاچاق کالا با رویکرد کالاهای سلامت محور از سوی دستگاهای نظارتی در کل سال اجرا میگردد لیکن از سیزدهم تیر ماه سال جاری این طرح در سراسر کشور بنا به خواست و همت سازمان تعزیرات حکومتی و با همراهی نمایندگان دستگاههای نظارتی در معیت روسای شعب رسیدگی کننده  آغاز شده و تا پایان تیر ماه ادامه می یابد./ منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان