Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: حق بیمه از حقوق نیروهای آتش نشان برداشته می شود، اما دفترچه های بیمه آنها اعتبار ندارد و این موضوع بسیار ناراحت کننده است.

عباس صابر ظهر امروز در جلسه کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی این شهر بابت تأخیر در پرداخت حقوق آتش نشانان رشت عذرخواهی کرد.

وی اظهار کرد: اینکه حقوق آتش نشانان با تأخیر پرداخت شود و بعد اعضای شورا در نطق های خود  بخواهند این مشکل را برطرف کنند واقعاً تعجب برانگیز است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه پرداخت حقوق بابت تلاش یک ماهه و شبانه روزی کارکنان باید سر موعد مقرر انجام شود، تصریح کرد: نباید به گونه ای عمل شود که حقوق کارکنان و کارگران به تأخیر بیفتد.

وی گفت: اگر برای آتش نشانان نردبان و دیگر تجهیزات خریداری کنیم در واقع به وظیفه خود عمل کرده ایم اما این موضوع که حق بیمه از حقوق نیروهای آتش نشان برداشته می شود اما دفترچه های بیمه آنها اعتبار ندارد بسیار ناراحت کننده است.

صابر متذکر شد: بار دیگر از تمام نیروهای آتش نشانی رشت به دلیل کوتاهی هایی که در زمینه پرداخت حقوق و حق بیمه آنها انجام می شود عذرخواهی می کنیم.

وی یادآور شد: امیدواریم شرایط به گونه ای مدیریت شود که دیگر شاهد چنین مشکلاتی برای نیروهای سازمان آتش نشانی و دیگر نهادهای تابعه شهرداری رشت نباشیم./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان