Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه علم روز موجب کاهش زمان رسیدگی به پرونده های قضایی شده است، گفت: آمار جرایم خشن در گیلان پایین است.

سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در آزمون کارآگاهی و کارآگاه یاری معاونت آموزش فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه جامعه در علوم روز در حال تجهیز شدن است، اظهار کرد: پلیس نیز باید در این راستا بیشتر به طرف دانش برود.

وی دانش تخصصی را یکی از بهترین ابزارهای خدمت مفید، مثبت و کارآمد پلیس به مردم دانست و افزود: سطح دانش نیروهای انتظامی باید افزایش روزافزون داشته باشد.

فرمانده انتظامی گیلان نقش پلیس در امنیت جامعه را ویژه خواند و گفت: علم آموزی پلیس در حوزه علوم نوین نیز باید سریع تر باشد، زیرا روش های گذشته در مقابل حل و فصل مشکلاتی که با ورود علوم جدید پدید آمدند، کارآمد نیست.

وی با اشاره به اینکه آگاهی و تخصص در عملیات ها بازخورد آن را مثبت می کند، خاطرنشان کرد: پلیس هایی که در حوزه ماموریت خود تخصصی هستند، موفق تر و سریع تر عمل می کنند، بنابراین همه باید در حوزه وظایف خود با آشنایی کامل وارد ماموریت ها شوند.

میرحیدری نبود آموزش را موجب سختی عملیات ها در ماموریت های پلیس عنوان کرد و گفت: نبود آگاهی و کمبود آموزش موجب تحلیل نیروها در ماموریت ها و کاهش کیفی عملیات ها می شود.

وی با اشاره به اینکه پلیس های تخصصی گیلان دارای ماموران مجاهد و متخصصی هستند، اضافه کرد: پلیس گیلان علم روز را برای حفظ امنیت به کار بسته است.

فرمانده انتظامی گیلان خدمت به مردم و نظام اسلامی را افتخار این نیرو خواند و یادآور شد: آموزش های علمی و نظامی در تمام رده ها باید با جدیت پیگیری شود.

وی با اشاره به اینکه آمار جرایم خشن در گیلان پایین است، خاطرنشان کرد: علم روز موجب کاهش زمان به نتیجه رسیدن بررسی پرونده های قضایی شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان