Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت در زمینه استخدام فامیلی شهردار این شهر در بدنه شهرداری و اهدای کارت هدیه و سکه به برخی رسانه ها افشاگری کرد.

محمود باقری خطیبانی عصر امروز در جلسه شورای اسلامی این شهر از استخدام 106 نفر در شهرداری رشت انتقاد کرد.

وی اظهار کرد: بر چه اساس و مجوزی شهردار رشت اقدام به عقد قرارداد با 106 نفر نیروی جدید و بدون سروصدا در شهرداری و سازمان های تابعه رشت کرده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه فرزندان تحصیلکرده شهروندان با مدارک تحصیلی کارشناسی و ارشد بیکار هستند، گفت: به چه دلیلی شهردار رشت هر کسی را که تمایل داشته باشد بدون آزمون و مصوبه جذب شهرداری می کند.

وی با اشاره به اینکه شهردار رشت نسبت به اعضای شورا بی توجه است، گفت: در شرایطی که شهرداری عهده پرداخت حقوق پرسنل خود را ندارد با کدام دلیل قانع کننده اقدام به برگزاری جشن های بدون نتیجه و بازخورد در رشت می کند.

باقری خطیبانی گفت: قرار بود در ایام ماه مبارک رمضان یک وعده غذای سحری گرم به رفتگران داده شود اما در این زمینه اقدامی صورت نگرفت.

وی با اعتراض به پرداخت کارت های هدیه و سکه به برخی از افراد و رسانه ها گفت: این کارت ها و سکه ها چرا تنها به تعدادی مشخص اهدا شد و برخی از رسانه ها از آن بی اطلاع هستند.

عضو شورای شهر رشت اضافه کرد: از پرداخت این سکه ها و کارت هدیه اسنادی در دست دارم که حاضرم آن را علنی کنم.

وی با انتقاد از جابه جایی مداوم نیرو در شهرداری رشت، یادآور شد: شهردار رشت به بهانه چابک سازی مدام در حال جابه جایی نیرو بوده که به اعتقاد بنده این کار «چابک سواری» است.

باقری خطیبانی اظهار کرد: شهردار رشت خواهر همسر خود را به صورت نیروی قراردادی وارد بدنه شهرداری کرده که این موضوع باید شفاف سازی شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان