Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان گفت: اصلاح الگوی مصرف برق و آگاهی بخشی در این زمینه باید در اولویت همگان باشد.

عظیم بلبل آبادی عصر امروز در سمینار آموزشی مدیریت مصرف انرژی در ساختمان ها به اهمیت مصرف بهینه برق اشاره کرد.

وی مبحث برق را یک مقوله ملی دانست و اظهار کرد: همه باید در زمینه اصلاح الگوی مصرف، اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و ... برق گام بردارند.

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با بیان اینکه با مدیریت صحیح و بهینه مصرف برق مبالغ بسیار زیادی صرفه جویی می شود، افزود: مدیریت مصرف بهینه برق تنها وظیفه صنعت برق نیست بلکه همه باید در این راستا کمک کنند.

وی با تصریح بر اینکه مبالغ صرفه جویی شده از برق می تواند به چرخه اقتصاد کشور کمک کند، ادامه داد: این مبلغ می تواند در صنایع دیگر هزینه شود.

بلبل آبادی گیلان را استان تولید کننده برق دانست و گفت: تولید انرژی در گیلان مشکل ندارد و علاوه بر تأمین نیاز این استان، صادر کننده برق به استان های همجوار هستیم.

وی از وجود یک میلیون و 306 هزار مشترک در بخش توزیع برق گیلان خبر داد و یادآور شد: پنج مشترک نیز فوق توزیع و صنعتی در گیلان از نعمت انرژی برق بهره مند هستند.

سمینار آموزشی مدیریت مصرف انرژی در ساختمان ها با حضور صیادزاده رئیس گروه تامین ومصرف انرژی سازمان بهره وری انرژی ایران «سابا» برگزار شد.

سمینار مذکور با همکاری شرکت برق منطقه ای، سازمان نظام مهندسی و انجمن مهندسان برق و الکتریک گیلان برگزار شد.

مدیریت مصرف انرژی در ساختمان ها، ارائه راهکارهای اجرایی شدن مبحث 19 مقررات ملی ساختمان، صرفه جویی در مصرف انرژی و... از جمله مباحث در سمینار مذکور بود.

hh4 (1)
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان