Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به نقش مردم در همراهی با پلیس برای برقراری نظم و امنیت در جامعه تصریح کرد: مردم در ایجاد، تثبیت و حفظ امنیت نقش کلیدی دارند.

سردار محمد رضا میر حیدری صبح شنبه در نشست تخصصی فرماندهی گیلان با اصحاب رسانه با مهم خواندن مقوله امنیت اظهار کرد: این مهم لازمه پیشبرد جامعه و توفیقات در حوزه های مختلف است.

وی افزود: اساس حرکت در هر جامعه ای باید بر اساس استقرار امنیت مورد توجه قرار گیرد و نقش پلیس در این راستا بسیار کلیدی است.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان گفت: خط افق حرکت نیروی انتظامی، ارتقای سطح امنیت جامعه است.

سردار میر حیدری با بیان اینکه امروز پلیس جامعه محور حضور و همراهی مردم را مهمترین پشتوانه خود می داند تصریح کرد: پلیس معتقد است که مردم در تولید، تثبیت و حفظ امنیت نقش اصلی دارند.

وی با توجه به کاهش آمار جرائم در گیلان، احساس مسئولیت، غیرت و توجه مردم به آموزه های دینی را مهمترین رکن در امر پیشگیری و کنترل جرایم دانست.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان با توجه به وضعیت جغرافیایی و توریست پذیری این استان گفت: می طلبد که گیلان از استان های امن کشور باشد و با تعامل میان مردم و پلیس، این استان از استان های امن محسوب می شود.

سردار میرحیدری از کاهش جرائم در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: برای کیفی سازی و رشد ارزش های جامعه با کمک دستگاه های فرهنگی، باید اقداماتی فراخور شأن مردم گیلان انجام شود.

وی تاکید کرد: در برخورد با مفاسد و مجرمان مصمم تر از گذشته هستیم و با متخلفان، قاطعانه برخورد می شود.

فرمانده نیروی انتظامی  گیلان گفت: اگر دشمنان دنبال ترویج هرزگی و بی عفتی در جامعه غنی اسلامی باشند ما نیز به دنبال حذف و بی ثبات کردن اقدامات نشات گرفته از فرامرزها هستیم.

سردار میرحیدری با بیان اینکه دشمن به دنبال بی ثباتی و ایجاد هرج و مرج در جامعه است بیان کرد: مردم آگاه ایران اسلامی با انتقال به موقع اخبار مانع به ثمر رسیدن اقدامات دشمنان شده اند.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان همچنین ضمن ارائه گزارشی از میزان کاهش و یا افزایش جرائم در استان گفت: نشر اکاذیب در امسال به ۱۵۸ مورد افزایش یافته است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان