Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس مرکز آموزشی درمانی پورسینای رشت این مرکز را قطب ترومای کشور عنوان کرد و گفت: مرکز آموزشی درمانی پورسینا به عنوان نخستین مرکز پایلوت حوادث جاده های کشور است.

احمدرضا میربلوک ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه خبرنگاری از فعالیت های پرخطر محسوب می شود، اظهار کرد: راستگویی در عرصه خبر بسیار حائز اهمیت است.

وی به تاثیر پیشرفت تکنولوژی در عرصه اطلاع رسانی اشاره کرد و افزود: فناوری اطلاعات سبب تغییرات در فعالیت های خبرنگاری شده است.

رئیس مرکز آموزشی درمانی پورسینای رشت با بیان اینکه خبرنگاران به نوعی معلم و دادستان جامعه هستند، تصریح کرد: خبرنگاری شغل آموزش غیر مستقیم به جامعه است.

میربلوک در ادامه مرکز آموزشی درمانی پورسینا را قطب درمانی گیلان خواند و بیان کرد: بیماران مراجعه کننده به بیمارستان پورسینا از اقشار ضعیف جامعه هستند.

وی به کمک مرکز آموزشی درمانی پورسینا برای کاهش سختی نیازمندان اشاره کرد و گفت: رسانه ها با اطلاع رسانی صحیح ما را در زمینه مذکور حمایت و کمک می کنند.

این مسؤول با اشاره به اینکه مرکز آموزشی درمانی پورسینا در افق سال 1400 تبدیل به قطب درمانی کشور می شود، خاطرنشان کرد: مرکز مذکور در راس مراکز ترومای کشور است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان