Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده مرزبانی استان گیلان با اشاره به وضعیت امنیتی کشورهای همسایه ایران اسلامی خاطرنشان کرد: خداوند را شاکریم که با همکاری دستگاه های امنیتی و انتظامی و مردم توانستیم امنیت پایدار را در کشور ایجاد کنیم.

سرهنگ کیاست سپهری ظهر امروز در مراسم تکریم و تودیع فرمانده هنگ مرزی این شهرستان اظهار داشت: اساساً در تشکیل هر کشوری چهار مؤلفه اساسی وجود دارد که مهمترین آن قلمرو و سرزمین آن کشور است و جمعیت،حکومت و حاکمیت از دیگر مولفه هاست.

وی با بیان اینکه مرز ایران اسلامی با جمهوری آذربایجان در شهرستان آستارا از امن ترین مرزهای کشور به شمار می آید، گفت: آرامش و امنیت اگر در کشوری وجود نداشته باشد این کشور به یقین شرایط بحرانی دارد.

فرمانده مرزبانی استان گیلان با اشاره به وضعیت امنیتی کشورهای همسایه ایران اسلامی خاطرنشان کرد: خداوند را شاکریم که با همکاری دستگاه های امنیتی و انتظامی و مردم توانستیم امنیت پایدار را در کشور ایجاد کنیم.

 فرماندار آستارا نیز در این نشست با بیان اینکه حراست و حفاظت از مرزهای کشور از وظایف خطیر مرزبانان ایران اسلامی است، افزود: امنیت بسترساز توسعه و عمران در راستای جذب سرمایه گذار است.

سیروس شفقی با تاکید بر اینکه حراست از مرزها حراست از هویت و عزت ملت آن کشور است، گفت: در این راستا حرکت های بسیار خوبی همچون انسداد مرزی و دیواره حفاظتی شهرستان مرزی بندر آستارا انجام شده است.

در پایان این مراسم با قدردانی از خدمات فرمانده سابق هنگ مرزی، نوذر مرادی به عنوان فرمانده جدید هنگ مرزی شهرستان آستارا معرفی شد.

ایرج زارعی فرمانده سابق هنگ مرزی نیز به عنوان جانشین فرماندهی هنگ مرزی استان گیلان معرفی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان