Tuesday، 27 February 2024 | سه شنبه، 08 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با بیان اینکه مدیریت جهانی در اختیار رسانه ها است، افزود:خبرنگاران باید مراقب موضوع هایی که به آن قلم می زنند باشند.

علی پورحسن در نشست خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد:رسانه ها با آگاهی بخشی و فرهنگ سازی،چراغی را فراروی انسان ها قرار می دهند که آنها را به طرف سعادت هدایت می کند.

وی با بیان اینکه مدیریت جهانی در اختیار رسانه ها است، خاطرنشان کرد : خبرنگاران جامعه را به سوی صنعتی شدن هدایت می کنند.

پورحسن اضافه کرد:خبرنگاران باید مراقب موضوع هایی که به آن قلم می زنند باشند،خداوند به موضوع های خاص در قرآن قسم خورده که قلم یکی از آنها است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان، با بیان اینکه رسانه ها را باید جدی گرفت، افزود: خبرنگاران با علم و دانش و تحلیل همزمان با انعکاس رویدادها در زمینه های مختلف بار سنگین فرهنگ سازی در جامعه را به دوش می کشند.

وی خاطرنشان کرد: 31 مرکز ثابت، یک مرکز سیار، چهار مرکز پستی، یک مرکز فراگیر معلولان در کانون پرورش فکری گیلان در حال فعالیت هستند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اشاره به افتتاح 4 فروشگاه محصولات تولیدی کانون گیلان،اضافه کرد:نخستین فروشگاه سیار شهری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان بوستان ملت شهر رشت ،به بهره برداری رسید.

پورحسن از افتتاح دومین مرکز فراگیر کودکان ناتوان ذهنی و حرکتی در آینده نزدیک در شهرستان رودسر خبر داد و گفت:سومین مرکز فراگیر کودکان ناتوان ذهنی در غرب گیلان افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره راه اندازی سایت بازی های رایانه ای در گیلان اضافه کرد:ایجاد سایت بازی های رایانه ای در رشت، سیاهکل و صومعه سرا در کشور بی سابقه بوده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان،ادامه داد:همایش «نقش والدین در آموزش مهارت های اجتماعی فرزندان»، با همکاری مرکز مشاوره و روان شناختی مرکز فرهنگی هنری شماره 3 رشت برگزار شد.

وی گفت: چهار عنوان کتاب در موضوع حقوق شهروندی برای گروه سنی کودک و نوجوان به زودی منتشر می شود.

به گزارش ایسنا در پایان این نشست اعضای نوجوان دختر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مسائل و جزئیات خبرنگاری، فرصت ها و مشکلات پیش روی خبرنگاران آشنا شدند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان