Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از افتتاح بهسازی و آسفالت 2 هزار و 212.5 کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی و روستایی این استان در هفته دولت خبر داد.

شعبان علی خاوری ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه های راه و شهرسازی این شهرستان با اشاره به افتتاح طرح های راه سازی در هفته دولت اظهار کرد: هفته دولت امسال یک هزار و 378 میلیارد ریال پروژه راه سازی در گیلان به بهره برداری می رسد.

وی به بهره برداری از 105 پروژه در حوزه راه و شهرسازی گیلان در هفته دولت امسال اشاره کرد و افزود: بهسازی و آسفالت آزادراه، بزرگراه، راه های اصلی و فرعی از پروژه های افتتاحی در استان است.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از بهسازی و آسفالت 2 هزار و 212.5 کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه های اصلی و فرعی و روستایی در هفته دولت امسال خبر داد و بیان کرد: احداث ساختمان اداره استاندارد رودبار با زیربنای 610 مترمربع در سه طبقه، احداث کتابخانه عمومی سلیمانداراب رشت با زیربنای 630 مترمربع و بهره برداری از یک هزار و 902 واحد مسکن مهر از جمله طرح های افتتاحی راه و شهرسازی استان است.

خاوری با بیان اینکه 161 کیلومتر از راه های روستایی گیلان با اجرای طرح های مذکور بهسازی و آسفالت شده است، تصریح کرد: از دهه فجر سال گذشته تاکنون 51 کیلومتر بهسازی آسفالت در بزرگراه، راه های اصلی و فرعی گیلان انجام شده است.

وی به نام گذاری «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری در سال 95 اشاره کرد و گفت: هفته دولت امسال بیشترین طرح های افتتاحی در حوزه راه روستایی است.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به محرومیت زدایی، عمران و آبادی کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: اجرای پروژه های راه سازی در نقاط مختلف به ویژه محروم و روستاها یکی از مهم ترین رویکردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

خاوری به بهره مندی 11 هزار و 524 خانوار روستایی از راه آسفالته مناسب با افتتاح طرح های مذکور در هفته دولت امسال اشاره کرد و یادآور شد: امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده ای در حوزه راه به مردم گیلان ارائه کنیم

وی، روند روبه رشد فعالیت های اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری را نیازمند اجرای فعالیت های عمرانی به ویژه بهسازی و توسعه راه ها دانست و اظهار کرد: اجرای طرح های راه سازی از مهم ترین محورهای توسعه گیلان محسوب می شود و با ایجاد شرایط مطلوب تر در راستای رونق صنعت حمل و نقل و اقتصاد استان تلاش می کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان