Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : جانشین فرمانده انتظامی گیلان گفت: پلیس با کسانی که در هنجارشکنی اصرارورزی دارند برخورد جدی تر می کند.

مهرداد مهرگان بعد از ظهر امروز در ستاد فرماندهی انتظامی گیلان وظایف پلیس در مقابله با تهاجمات نرم، سخت و اطلاعاتی دشمنان را بسیار مهم دانست.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف محوری پلیس کمک در ایجاد امنیت و تلاش در حفظ آن است، افزود: کمتر نهادی مانند پلیس وظایف محوری و ارزشی دارد.

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان پلیس بودن را شغل ندانست و گفت: پلیس تلاش برای تحقق آرمان های مقدس بوده و امنیت شایسته ای باید برای مردم پدیدار شود.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش از مطالبات مردم است، ادامه داد: ماموران انتظامی در کنار وظایف ذاتی به وظایف شرعی نیز پایبندند و معتقد هستند و برای احقاق مطالبات مردم تلاش می کنند.

مهرگان با اشاره به اینکه کم کاری در لباس نیروی انتظامی جایی ندارد، خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی با تلاش خود باید سد محکمی برای هنجارشکنان ایجاد کنند.

وی برطرف کردن دغدغه های امنیتی و انتظامی مردم را با تلاش و حضور مستمر پلیس مهم دانست و خواستار تلاش بیشتر ماموران انتظامی برای حفظ آرامش روانی استان شد.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان پلیس و مردم را در ایجاد امنیت مکمل یکدیگر خواند و خاطرنشان کرد: هدف ما انجام برخوردهای لسانی و دوری از برخوردهای سلبی بوده و مشارکت و همکاری مردم با پلیس وجود امنیت را جاویدان می کند.

وی با تصریح بر اینکه ماموران پلیس بهترین ساعات عمر خود را برای حفظ امنیت و خدمت به مردم صرف می کنند، یادآور شد: با هنجارشکنی های علنی برخورد می کنیم.

مهرگان با تأکید بر ضرورت به امر پیشگیری، گفت: پیشگیری هزینه کمتری را به پلیس تحمیل می کند و ماموران انتظامی باید تلاش بیشتری در حوزه اقدام های پیشگیرانه انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه برخوردهای سلبی باید آخرین راهکار ماموران انتظامی در مقابل هنجارشکنان باشد، خاطرنشان کرد: برهم زنندگان امنیت روانی و اخلاقی جامعه مخل آسایش مردم هستند و پلیس در مقابل آنها قد علم می کند و با کسانی که در هنجارشکنی اصرار ورزی دارند برخورد جدی تری صورت می گیرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان