Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت : یک آرمان ، یک ایده بلند و یک انقلاب شکوهمند اگر برای ماندگاری و جلوگیری از متلاشی شدن نیاز به ابزار دفاعی دارد تا مورد دستبرد مخالفان و دشمنان خود قرار نگیرند .

آیت زین العابدین قربانی در دیدار با فرماندهی ارشد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در استان گیلان و مدیران ارشد یگان های تابعه بمناسبت روز ملی صنعت دفاع سخن می گفت، افزود : دشمنان به دلیل داشتن نظرات پلید شیطانی آرمان های بلند را تحمل نمی کنند و از راههای مختلف سعی در نابودی آن ایده بلند می کنند از این رو در میان همه ملل دفاع یک مسئله مقبول و ضروری است.

وی افزود : قرآن کریم نه تنها مسئله دفاع را مورد تایید و تاکید قرار داده حتی فلسفه دفاع را هم بیان کرده است زیرا اگر دفاع از کیان یک ملت نباشد مراکز فرهنگی و مذهبی که فکر خدایی را القاء می کنند از بین می رود .

آیت الله قربانی گفت : روی همین اصل وقتی انقلاب کریم دشمنان ما کمر به نابودی آن بستند و حوادث متعددی را بر این انقلاب تحمیل کردند تا جاییکه هر لحظه منتظر نابودی انقلاب ما بودند و زمانی که امام (راحل) رحلت کردند می گفتند باید فاتحه انقلاب را خواند که به کور چشم آنان و به یاری خدا امروز که 37 سال از عمر انقلاب می گذرد انقلاب ما در همه زمینه ها شکوفاتر از گذشته می شود .

وی گفت : اگر شکوفایی علمی و صنعتی و دفاعی در کشور صورت نمی گرفت با تحریم هایی که دشمنان اعمال کرده بودند ناچار بودیم مثل لیبی تسلیم استعمار گران شویم .

وی ادامه داد : فرزندان این کشور با ابتکارات و خلاقیت ها و اختراعاتشان توانستند ضمن اینکه کشور را از بحران های مختلف بسلامت عبور دهند بلکه توانستند در سطح جهان مقامات بسیار رفیعی نیز کسب نمایند.

نمایندئه ولی فقیه در گیلان گفت : خدا را شاکریم که دنیا امروز به قدرت علمی و فناوری ما اذعان دارد و در عرصه بین المللی برای کشور ما حساب ویژه باز نمودند .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان