Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان گفت: فیدرهای فشار ضعیف زیر ۲۰ کیلوولت بر اثر مصارف زیاد پربار می شوند و جابه جایی خطوط برای برطرف کردن این مشکل سبب خاموشی های موقت در توزیع برق گیلان می شود.

عظیم بلبل آبادی در مورد قطع برق در روزهای اخیر در نقاط مختلف استان گیلان اظهار داشت: با همکاری و همیاری همشهریان در مصرف برق می توان خاموشی های ناشی از زمان اوج مصرف را به حداقل رساند.

مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای استان گیلان با اشاره به اینکه قطعی های صورت گرفته در استان در حوزه پرباری به ویژه فشار ضعیف برق در استان بر می گردد، افزود: فیدرهای فشار ضعیف زیر 20 کیلوولت بر اثر مصارف زیاد پربار می شوند و جابه جایی خطوط برای برطرف کردن این مشکل سبب خاموشی های موقت در توزیع برق می شود.

وی با تاکید بر اینکه با همکاری و همیاری همشهریان در مصرف برق به راحتی می توان خاموشی های ناشی از زمان اوج مصرف را به حداقل رساند، تصریح کرد: توصیه می شود در ساعات اوج مصرف، 11 صبح تا 15 عصر و 19 عصر تا 23 شب، استفاده از لوازم خانگی پر مصرف به تعویق انداخته شود.

بلبل آبادی مدیریت در مصرف انرژی برق را یک راهکار موثر در کاهش خاموشی ها عنوان کرد و افزود: مدیریت مصرف انرژی برق بدین معنا نیست که از برق استفاده نشود بلکه بایستی از استفاده مصارف غیرضروری در ساعات خاص جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای استان گیلان خاطرنشان کرد: با راهکاری ساده و همکاری و همدلی همشهریان می توان به راحتی زمان های اوج مصرف را بدون خاموشی پشت سر گذاشت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان