Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان از سفر 2 روزه ابتکار به این استان خبر داد و گفت: مسائل زیست محیطی گیلان از جمله گیاه مهاجم سنبل آبی با حضور ابتکار بررسی می شود.

قربانعلی محمدپور پیش از ظهر امروز در نشست حفاظت محیط زیست گیلان برنامه های سفر دو روزه ابتکار به این استان را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه سفر ابتکار به گیلان به مناسبت هفته دولت انجام می شود، افزود: با حضور ابتکار مسائل زیست محیطی گیلان در نشست با مجمع نمایندگان استان مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان تشکیل جلسه کارگروه های مدیریت پسماند و کارگروه آمایش سرزمین را از دیگر برنامه های سفر ابتکار به این استان عنوان کرد.

این مسؤول با اشاره به اینکه ابتکار با دعوت رسمی از طرف استاندار گیلان به این استان سفر می کند، تصریح کرد: افتتاح استخر بانوان انزلی و آغاز عملیات اجرایی احداث مرکز جدید بازدیدکنندگان تالاب بین المللی انزلی از دیگر برنامه های سفر ابتکار است.

محمدپور دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان، بازدید از روند عملیات اجرایی طرح حفاظت و احیای تالاب انزلی، بازدید از نتیجه مشارکت در پاکسازی تالاب عینک رشت از سنبل آبی، بازدید از وضعیت گونه مهاجم سنبل آبی در آب بندان ملاسرای شفت و... را از دیگر برنامه های سفر دو روزه ابتکار به گیلان عنوان کرد.

معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست پنجشنبه چهارم شهریور ماه جاری وارد گیلان می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان