Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : افزون بر دو کیلومتر از نوار ساحلی بندرانزلی در خیابان پاسداران، با مشارکت مرزبانی، دریابانی و محیط زیست از زباله های خشک پاکسازی شد.

رئیس اداره محیط زیست بندرانزلی صبح یکشنبه در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: این پاکسازی با شعار مسیر سبز، ساحل پاک و به صورت مداوم هر دو هفته یکبار انجام می شود.

اکبر میغی افزود: در پاکسازی امروز ساحل حدود 500کیلو زباله خشک غیرقابل تجزیه در محیط شامل انواع پلاستیک و بطری ها جمع آوری شد.

وی خاطرنشان کرد: سازمان محیط زیست درکل کشور بوسیله رایزنی با نهادها و سازمان های مختلف از آنها برای مشارکت درامر پاکسازی و حفاظت از محیط زیست دعوت کرده و خوشبختانه همگان نسبت به این امر خطیر دلسوزانه و با کمال میل مشارکت می کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حدود یکصد نفر از پرسنل دریابانی، مرزبانی و محیط زیست شهرستان انزلی در اقدامی مشارکتی افزون بر دو کیلومتر از نوار ساحلی این شهرستان را از زباله های خشک پاکسازی کردند.

بندرانزلی در 40کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و تالاب بین المللی انزلی و نوار ساحلی دریای خزر، از جمله نقاط مورد توجه مسافران و گردشگران است./ منبع : ایرنا

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان