Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: ترویج ایثار و شهادت تنها مربوط به جبهه نیست و مدیران باید از شهدا و ایثارگران الگو بگیرند.

ابراهیم طاهرنژاد صبح امروز در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت که با حضور استاندار گیلان و اعضای شورا در دفتر استاندار گیلان برگزار شد اظهار داشت: باید از ظرفیت های جامعه برای ترویج تحقق اهداف شهدا و ایثارگران استفاده کنیم.

وی سند راهبردی شورای ترویج فرهنگ و ایثار شهادت را وحدت,هدایت و نظارت به برنامه های فرهنگی حوزه ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت: این شورا 15 عضو دارد و استاندار گیلان رئیس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان میزان ارادت گیلانی ها به ایثارگران وشهدا را در بین استان های برتر کشور دانست و گفت: باید مراسم ها و برنامه های ایثار وشهادت در گیلان نظمی داده شود والبته نباید آن را با دولتی کردن اشتباه بگیریم.

طاهرنژاد رسیدگی به خانواده های ایثارگران را مهم عنوان کرد و گفت: فرهنگ جبهه بخشی از فرهنگ ایثار و شهادت است و مدیران باید از رزمندگان و شهدا الگو بگیرند

فیروز فاضلی,مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در این جلسه اظهار داشت: فصلنامه ایثار و شهادت راه اندازی شود و می توان در این مورد از ظرفیت دانشگاه ها بهره برد.

حسن ظهیری قائم مقام صدا وسیمای مرکز گیلان در این جلسه اظهار داشت: دشمن از گذشته تا کنون اهداف کلانی را در کشور نظیر ماهواره,ترویج بی حجابی انجام داده است و این اقدامات دشمن کوتاه مدت نیست.

وی برگزاری کنگره 8 هزار شهید گیلان را یک اقدام بسیار بزرگ عنوان کرد و گفت: بهتر است هر سال یک دو برنامه به شکل ویژه با هدف مشخص برگزار شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان