Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : استاندار در کارگروه رفع موانع تولید استان گفت: تسهیلات رونق تولید با رویکرد شفاف پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر محمدعلی نجفی در این جلسه با تبریک هفته بانکداری و قدردانی از تلاشگران این عرصه افزود : تسهیلات رونق با رویکرد شفاف به منظور تولید ثروت و اشتغالزایی پرداخت می شود.

استاندار گیلان افزود : تامین نقدینگی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی متقاضی و همچنین تکمیل ظرفیت تولید آنان در اولویت کاری دولت قرار دارد و ارائه تسهیلات رونق تولید نیز در همین راستا صورت گرفته است.

به گفته دکتر نجفی تاکنون به 143 پرونده معادل  90 میلیارد تومان تسهیلات  در قالب اقتصاد مقاومتی به واحدهای تولیدی گیلان پرداخت شده است.

استاندار گیلان باشاره به اینکه امسال به واحدهایی  که دارای حداکثر تا 100 نفر نیروی اشتغال باشند، در مجموع  470 میلیارد تومان تسهیلات از محل اعتبارات اقتصاد مقاومتی پرداخت می شود گفت : خوشبختانه روند پرداخت رو به بهبود است که انتظار می رود طی هفته ی آینده رشد بهتری را شاهد باشیم.

دکتر نجفی افزود :با توجه به شرایط موجود واستقبال خوبی که از سوی تولید کنندگان مشاهده می شود سهیمه در نظرگرفته شده گیلان بصورت کامل پرداخت  خواهد شد و در تلاشیم تا سهمیه بیشتری را جذب کنیم.

وی به عزم جدی تمامی دستگاه ها و بانک ها در جهت رونق تولید اشاره و خاطر نشان کرد : دستگاه های نظارتی هم در مسیر کمک به روند پرداخت ها در کنار دستگاه های اجرائی و بانک ها حضور دارند.

در این جلسه علی منتظری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هم گفت : تاکنون 3 هزار و 63 درخواست توسط صنایع کوچک و متوسط برای بهره مندی از تسهیلات در سایت بهین یاب ثبت نام کرده اند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان