Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت 15 میلیارد ریالی یک شرکت تولیدی تأمین ماشین آلات صنعتی گرانفروش در این استان خبر داد.

رضا قشلاقی عصر امروز در نشست تعزیرات حکومتی گیلان محکومیت یک شرکت تامین ماشین آلات صنعتی در تعزیرات حکومتی را تشریح کرد.

وی ادامه داد: یک شرکت تولید فرآورده های بتنی گیلان در زمینه طراحی، تأمین و نصب ماشین آلات صنعتی اقدام به تنظیم قرارداد با  شرکت مذکور مقیم تهران کرد که در اجرای تعهدات قصور صورت گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به اینکه از شرکت موصوف شکایت شد، تصریح کرد: قرارداد بین دو شرکت مذکور به همراه مدارک و مستندات موجود از طرف کارشناس رسمی دادگستری مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه شکایت برای شرکت متخلف تنظیم شد، گفت: مراتب برای رسیدگی در شعبه پنجم تعزیرات حکومتی رشت مطرح شد.

به گفته قشلاقی، تعزیرات حکومتی پس از احضار مدیرعامل شرکت متخلف و اخذ دفاعیات و بررسی مستندات و تکمیل تحقیقات، تخلف گرانفروشی در ارائه خدمات را محرز تشخیص داد.

وی خاطرنشان کرد: مدیر عامل شرکت تأمین ماشین آلات صنعتی در تعزیرات حکومتی محکوم به پرداخت 5 میلیارد و 72 میلیون و 200 هزار ریال در حق شاکی و مبلغ 10 میلیارد و 109 میلیون و 400 هزار ریال در حق دولت شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: عدم حضور مسئول فنی در زمان تولید، یک واحد تولید مواد غذایی در شهرستان رشت را به تعطیلی کشاند

وی به تعطیلی یک شرکت تولیدی مواد غذایی در تعزیرات حکومتی اشاره کرد و یادآور شد: مسؤول فنی این شرکت در زمان تولید کالا که باید بر تمام روند تولید کالا نظارت مستقیم و مستمر داشته باشد، حضور نداشت.

قشلاقی تصریح کرد: پس از تنظیم گزارش تخلف و انجام مراحل کارشناسی در کمیسیون ماده 11 دانشگاه علوم پزشکی، پرونده به تعزیرات حکومتی شهرستان رشت ارجاع داده شد.

وی با بیان اینکه در شعبه چهارم تعزیرات حکومتی پس از انجام تشریفات دادرسی پرونده تشکیل شد، خاطرنشان کرد: مدیر واحد تولیدی در تعزیرات حکومتی نتوانست مدارک موجه ارائه دهد و با مشخص شدن تخلف این واحد، حکم تعطیلی آن صادر شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان