Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : پانزدهمین نمایشگاه عرضه مستقیم فروش پائیزه با 214غرفه در رشت افتتاح شد.

مجید زیرک در حاشیه افتتاح پانزدهمین نمایشگاه عرضه مستقیم فروش پائیزه رشت واقع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی گیلان (فرش گیلان سابق) اظهار کرد:هر ساله در ایامی از سال که تقاضا برای برخی کالاها افزایش می یابد،ستاد تنظیم بازار استان به مناسبت بازگشایی مدارس برپایی این نمایشگاه ها را در برخی شهرستان ها در دستور کار قرار می دهد.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه نمایشگاه عرضه مستقیم فروش پائیزه در پنج شهرستان تالش، آستارا، انزلی، رشت، لنگرود انزلی برگزار می شود، افزود:اولویت کالایی این نمایشگاه ها بخصوص در ایام بازگشایی مدارس کیف و کفش، روپوش مدارس و لوازم التحریر می باشد.

وی با اشاره به فروش مواد غذایی در این نمایشگاه گفت: کلیه اقلام با تخفیف 10 تا 20 درصد عرضه می شود، همچنین در سطح نمایشگاه ها و واحدهای صنفی هم فروش فوق العاده با کمک اتاق های اصناف در سراسر استان برقرار است.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه نظارت از غرفه ها از نظر کیفیت و قیمت به صورت کامل انجام می شود، گفت:بارزسین اتاق اصناف و سازمان صنعت معدن تجارت در بازارها و نمایشگاه ها مستقر هستند.

زیرک با بیان اینکه نمایشگاه عرضه مستقیم فروش پائیزه در پنج شهرستان 514 غرفه دارد، یادآور شد: تعداد غرفه های این نمایشگاه در شهرستان رشت 214غرفه می باشد که از 17 لغایت 26 شهریور از 10 صبح تا 10 شب پذیرای حضور همشهریان عزیز می باشد.

وی در پایان با بیان اینکه برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم فروش پائیزه بصورت همزمان نمی باشد، خاطرنشان کرد:این نمایشگاه در شهرهای تالش، آستارا، انزلی و لنگرود هفته آینده برپا خواهد شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان