Tuesday، 27 February 2024 | سه شنبه، 08 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: عملیات اجرایی سایت نفتی رودسر با حضور وزیر نفت به زودی در این شهرستان آغاز می شود.

مهرداد لاهوتی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی سایت نفتی رودسر اظهار داشت: در آخرین نشست ما با وزیر نفت با حضور اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش قرار شد عملیات اجرایی احداث سایت نفتی رودسر به زودی آغاز شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه به وزیر نفت اعلام کردیم در صورت کمبود زمین در چمخاله آمادگی واگذاری زمین را برای سایت های اداری داریم افزود: اینکه اخیراً گفته شده که این طرح امسال آغاز نمی شود کذب است زیرا عباسی به طور جدی پیگیر هستند تا این امر محقق شود.

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین تصمیم اتخاذ شده ظرف 3 ماه مشاور عملیات اجرایی بندر چمخاله را شروع کرده و تاکنون 20 میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده است گفت: تا تکمیل این بندر 200 میلیارد تومان نیاز است لذا این بندر علاوه بر حمل کالا تا 2 میلیون تن ظرفیت گردشگری هم دارد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی درباره جذب سرمایه گذار در چمخاله و چاف بیان کرد: به جرأت می توانم بگویم در امر گردشگری و سرمایه گذاری در چمخاله و چاف تاکنون بالغ بر 1000 میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام گرفته است.

لاهوتی درباره برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کشور در چمخاله اعلام کرد: چمخاله نادرترین سواحل را در بین استان های ساحلی کشور دارد و برای برگزاری چنین مسابقاتی متعهد به آماده سازی زیرساخت های ورزشی مناسب هستیم.

وی با بیان اینکه آمادگی برگزاری مسابقات دریایی، قایقرانی، جت اسکی و نجات غریق کشوری و بین المللی را داریم افزود: در حال آماده سازی زمین مناسب برای برگزاری این مسابقات هستیم و آمادگی میزبانی از مهمانان بین المللی را با کلیه امکانات تفریحی، رفاهی و گردشگری در چمخاله داریم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان