Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان از تحویل 200 واحد مسکن مددجویی کمیته امداد همزمان با هفته دفاع مقدس در استان خبر داد.

سردار محمد عبدالله پور ظهر امروز در جمع بسیجیان گیلان با اشاره به احداث یک هزار واحد مسکن مددجویان کمیته امداد توسط سپاه در استان اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون احداث 700 مسکن مددجویی کمیته امداد در گیلان آغاز شده است.

وی از تحویل 200 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد گیلان همزمان با هفته دفاع مقدس امسال خبر داد و افزود: مسکن مددجویی توسط بسیج سازندگی پایگاه های مقاومت در نقاط مختلف استان در حال احداث است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه احداث مسکن مددجویان کمیته امداد اقدامی انقلابی و جهادی است، تصریح کرد: فعالیت مذکور آثار بسیار ارزشمندی به همراه دارد.

عبدالله پور به احترام ویژه اهالی روستاهای ماسال نسبت به مسؤول بسیج سازندگی این شهرستان اشاره کرد و گفت: مسؤول مذکور با خودروی شخصی خود تعداد پنج واحد مسکونی مددجویی را در مدت 100 روز آماده کرده است.

وی با اشاره به وجود 3 هزار و 500 مددجوی بدون مسکن کمیته امداد در گیلان، بیان کرد: انسان وقتی وضعیت زندگی افراد مذکور را مشاهده می کند شرمنده می شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان، ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد را نیازمند همت مضاعف کارگروه بسیج سازندگی استان دانست و خاطرنشان کرد: یک هزار واحد مسکن مددجویی کمیته امداد در گیلان در حال احداث است و برای ساخت 2 هزار و 500 واحد دیگر اعلام آمادگی می کنیم و با همکاری کمیته امداد این امر را انجام می دهیم.

*اجرای نمایش «فصل شیدایی» از امشب

عبدالله پور در ادامه به اقدام بزرگ فرهنگی در مرکز گیلان اشاره کرد و یادآور شد: امشب نمایش بزرگ «فصل شیدایی» در مقابل ورودی لشکر 16 سپاه قدس گیلان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه نمایش «فصل شیدایی» در ورودی دهکده مقاومت گیلان اجرا می شود، اظهار کرد: ایجاد دهکده مقاومت از اقدام های فرهنگی و ورزشی محسوب می شود و احداث این دهکده در دو منطقه بندر انزلی و ناحیه مرکزی رشت آغاز شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان، اجرای نمایش بزرگ «فصل شیدایی» را اقدامی ارزشمند در عرصه هنری خواند و افزود: «فصل شیدایی» مفاهیم ارزشی را در قالب هنر به نمایش گذاشته است.

عبدالله پور با اشاره به اجرای نمایش «فصل شیدایی» در چهار استان کشور، بیان کرد: نمایش مذکور پس از برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان یکی از فعالیت های با ارزش فرهنگی در استان است و با کمک یاران انقلاب، دوستان انقلابی، گروه های مردمی و آنها که دل در گرو انقلاب دارند انجام می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان