Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : معاون امور استان های سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: اکنون 130 شبکه صدا و سیمای ایران به 140 زبان فراملی در حال پخش است.

علی دارابی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل صدا و سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه اجماع عمومی در انتخاب مدیرکل صدا و سیمای گیلان وجود دارد، اظهار کرد: ظهیری گزینه ای خوب و شایسته در گیلان است.

وی با قدردانی از تلاش علی طلوعی مدیرکل سابق صدا و سیما در گیلان، افزود: گیلان جزو استان هایی است که آرامش و همراهی در آن موج می زند و باید قدر این همدلی را بدانیم.

معاون امور استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گیلان را مینیاتوری از ایران دانست و ادامه داد: باید به زبان رسانه این ظرفیت را بیان کرد.

 تولید سریال 300 قسمتی تاریخ و تمدن گیلان در رسانه ملی

وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار در تاریخ صدا و سیما سریال 300 قسمتی تاریخ و تمدن گیلان تولید می شود، تصریح کرد: سریال مذکور در راستای توانمندی گیلان در ادوار گذشته تاریخ تولید می شود.

دارابی با بیان اینکه بهترین نویسندگان و کارگردانان کشور گیلانی هستند، اضافه کرد: از وجود این کارگردان ها برای تولید مجموعه تلویزیونی گیلان استفاده می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم تاریخ ایران، تشییع، فرهنگ و هنر کشور را بنویسم گیلان فصل برجسته ای در این زمینه دارد .

معاون امور استان های سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: اکنون 130 شبکه صدا و سیمای ایران به 140 زبان فراملی در حال پخش است.

استاندار گیلان نیز در مراسم مذکور با قدردانی از عملکرد صدا و سیمای مرکز این استان اظهار کرد: گیلان آینده خوبی در پیش دارد و صدا و سیما در این زمینه همراهی می کند.

محمدعلی نجفی با بیان اینکه امروز از مدیری متخصص در صدا و سیمای گیلان بهره مند شدیم، تصریح کرد: شایسته سالاری و چرخش مدیریتی در کشور را باید بپذیریم.

وی با اشاره به اینکه استعداد فرهنگی و اجتماعی گیلان در کشور به زیبایی ترسیم نمی شود، خاطرنشان کرد: فرهیختگان بزرگ بسیاری در گیلان داریم اما در این بخش غفلت شده است.

به گزارش فارس، در مراسم مذکور حسن ظهیری به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان منصوب و از تلاش یک ساله علی طلوعی در این سمت قدردانی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان