Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت :کشفیات مواد مخدر در نیمه نخست امسال افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، دکتر محمدعلی نجفی در این نشست که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد با قدردانی از حضور خوب و مجدانه مدیران در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت : الحمد ا... با هماهنگی و عملکرد خوب نیرو های انتظامی و امنیتی و سایر مدیران نتایج خوبی را در امر مبارزه با مواد مخدر شاهد هستیم.

وی با اشاره به افزایش 43 درصدی کشفیات مواد مخدر در نیمه نخست امسال گفت : تا بیست وششم مرداد 931 کیلوگرم انواع مواد مخدر در گیلان کشف شد.

استاندار افزود : این افزایش نتیجه تعامل و همدلی بین دستگاه های نظامی ، انتظامی و امنیتی وقضایی است والحمدا... استان گیلان یکی از استان های موفق در زمینه مبارزه با مواد مخدر است.

دکتر نجفی مبارزه با مواد مخدر را کاری بزرگ و نیازمند داشتن تخصص دانست و افزود : باتوجه به حساسیت موضوع در این بخش دست اندرکاران امر باید از تخصص لازم برخوردار باشند.

استاندار گیلان از حساسیت دولت نسبت به موضوع مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و افزود : در تمامی سمینارهای استانداران بحث مبارزه با مواد مخدر همواره یکی از موضوعات مطرح در این نشست ها است .

دکتر نجفی تاکید کرد : از این حیث بنده نیز از همه دست اندرکاران انتظار دارم که با همه توان خود در این امر فعالیت نموده و حوزه کاری خود را افزایش دهند.

در پایان وی با توجه به ایجاد مرکز ماده 16 برای جمع آوری معتادین متجاهر در رشت از تلاش مجموعه شهرداری و اعضاء شورای شهر رشت و همچنین همکاری خوب مدیر کل آموزش و پرورش استان تقدیر کرد و گفت : دانشگاه علوم پزشکی و بهزیستی استان هم تلاش خود را در این راستا با سرعت بیشتر ادامه دهند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان