Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری ۱۲ اُمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان از ۱۲ مهر در رشت خبر داد.

فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان امروز(۸ مهر) در نشست خبری بااصحاب رسانه استان با محوریت برگزاری نمایشگاه کتاب گیلان با بیان اینکه کتاب مبنای عمق بخشی به افکار انسان است، اظهار کرد: قیام عاشورا با تفکر همراه است و این تفکر موجب عمق بخشی به مفاهیم عاشورایی می شود.

وی با اشاره به برگزاری ۱۲ اُمین دوره برگزاری نمایشگاه کتاب گیلان اظهار کرد: نمایشگاه کتاب امسال از ۱۲ مهر در نمایشگاه بین المللی گیلان واقع در جاده رشت-تهران دایر می شود.

فاضلی با بیان اینکه ۳۵۰ ناشر استانی و کشوری در این نمایشگاه به ارائه کتب خود می پردازند تصریح کرد: از این تعداد ۴۵ ناشر گیلانی است که همگی در ۲۰۰ غرفه کتاب های خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه با ماه محرم مقارن شده است اظهار کرد: ۲۰ برنامه جنبی همچون کارگاه خاطره نویسی، نشست کتابخوان، نقد و بررسی کتاب در نمایشگاه کتاب گیلان اجرا می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از تخفیف ۳۰ درصدی در دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان خبر داد و تصریح کرد: ۶۵۰ میلیون بن کتاب آماده عرضه به دوستداران کتاب است که نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته است.

در ادامه این مراسم از پوستر دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان رونمایی شد .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان