Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2
گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان گفت: ارائه خدمت صادقانه و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی جزو وظایف و رسالت پلیس است.

سردار محمدرضا میرحیدری امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر با تسلیت سوگواری امام حسین(ع) اظهار کرد: آغاز هفته نیروی انتظامی را به مردم که رکن اصلی ایجاد امنیت هستند تبریک می گویم.

وی با درود به روان و پاک مطهر شهدا و امام شهدا و 444 شهید فرماندهی انتظامی گیلان، افزود: مدیون جانفشانی شهدا هستیم و امنیتی که در ایران اسلامی و جهان تشیع حاکم بوده، به برکت خون شهدا است .

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه این نیرو وظیفه ارزش های انقلاب و اسلامی را عهده دار است، ادامه داد: مردم پلیس را از خود می دانند.

وی با اشاره به اینکه امروز مردم مطالبه ایجاد ایستگاه های پلیس را دارند، تصریح کرد: این امر از برکات انقلاب اسلامی است.

میرحیدری مردم را مهم ترین رکن سرمایه اجتماعی خواند و گفت: اخلاص و فداکاری نیروهای انتظامی موجب شده تا محبت آنها در دل مردم جا بگیرد.

وی بیان کرد: پلیس افتخار می کند خادم و امین مردم باشد و جلب رضایت مردم و ارائه خدمت صادقانه از وظایف پلیس بوده و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی جزو رسالت پلیس است.

رئیس پلیس گیلان شعار هفته ناجا در سال جاری را «همه با هم برای امنیت و آرامش» ذکر کرد و یادآور شد: در تعالی کشور امنیت ویژه ای وجود دارد و نقش پلیس در این زمینه کلیدی است.

وی توقع جامعه از پلیس را برقراری امنیت دانست و متذکر شد: امروز کشور ما از امن ترین مناطق جهان محسوب می شود.

به گفته میرحیدری، روحیه ایثار مردم در عرصه های مختلف به عنوان نقش نخست بوده و امروز در حوزه امنیت این نقش برجسته است.

وی به ایجاد سامانه 197 اشاره کرد و گفت: امروز از نقطه نظرهای مردم به صورت داوطلبانه با ایجاد سامانه 197 استفاده می کنیم.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به رتبه جرایم این استان در کشور، یادآور شد: گیلان در کنترل جرایم رتبه دوم کشور را کسب کرده است.

وی تکریم مردم را از برنامه های پلیس عنوان کرد و متذکر شد: امسال برنامه های هفته ناجا در دو بخش درون و برون سازمانی برگزار و کارنامه یک ساله پلیس گیلان در این هفته تقدیم مردم می شود.

میرحیدری با بیان اینکه امروز پلیس با رویکرد دانش محوری و مبنا قراردادن روش های علمی و صحیح مأموریت های خود را دنبال می کند، خاطرنشان کرد: پلیس گیلان دانش محور و متکی به روش های لسانی و اخلاقی است.

وی ایجاد و حفظ امنیت را از حقوق سلب نشدنی مردم دانست و یادآور شد: اعتماد مردم قدرت پلیس را افزایش می دهد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان