Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

جسته و گریخته شنیده می شود که خیلی ها منتظرند ببینند و بدانند وبگاه حامیان پیشرفت و توسعه گیلان ، گیلانیان از نامزد یا نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت می کند یا خیر ؟

با عرض پوزش از همه بازدیدکنندگان این پایگاه تحلیلی خبری ، این وبگاه  ضمن احترام به تمام کاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس اعلام می نماید تا زمانی که شورای محترم نگهبان به عنوان حجت شرعی و قانونی انتخابات صلاحیت کاندیداها را صادر ننماید گیلانیان ، از کاندیدای خاصی حمایت نمی کند.

لازم است  به همه خوانندگان عزیزی که به انحای مختلف اقدام به ارسال نظر در تأیید یا تبلیغ کاندیدای مورد علاقه خود می نمایند اعلام نماید کلیه این نظرات به رسم امانت در نزد گیلانیان خواهد ماند تا پس از اعلام نظر شورای محترم نگهبان منتشر شود و این نظرات و اعلام حمایت ها به شهر یا شهرهای خاص منحصر نمی شود و شامل تمام شهرهای استان گیلان خواهد بود.

البته این مطلب به معنای عدم درج مطالب انتقادی و تبیین عملکرد نمایندگانی که عملکرد خوبی نداشته و رسالت شان را قربانی منافع شخصی و خانوادگی نموده اند، نیست و همچنان عملکرد نمایندگان پیشین زیر ذره بین گیلانیان قرار دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان