Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: اعتماد مردم بزرگ ترین سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

داداشی امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر، اظهار کرد: اگر امروز ما در منطقه حرفی برای گفتن داریم و با اقتدار در مقابل غرب و استکبار جهانی ایستاده ایم به خاطر تأسی پذیری شهدا از راه امام حسین (ع) است.

وی با بیان اینکه امام حسین(ع) در راه فرهنگ سازی اهداف جد خود قیام کرد، افزود: به تأسی از جهاد امام حسین(ع) می توانیم در تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی جهاد کنیم تا به جایگاه اصلی خود دست یابد.

نماینده مردم آستارا در مجلس ادامه داد: امام حسین(ع) برای به دست آوردن جایگاه سیاسی و مقام قیام نکرد و مسیر برقراری عدالت در تمام ابعاد مختلف آن را برای ما ترسیم کرد.

داداشی با اشاره به اینکه در نظام اسلامی نباید مسؤولی به فکر فساد اداری باشد، گفت: در جامعه اسلامی به کسی که مسیر سیاسی و خط مشی اقتصادی و فرهنگی را به اشتباه طی می کند باید تذکر داد.

وی با بیان اینکه در زمینه امر به معروف و نهی از منکر که هدف مهم امام حسین(ع) بود در جامعه فرهنگ سازی نشده است، گفت: امر به معروف و نهی از منکر نوعی نقد سازنده بوده که برای سازندگی و ارتقا صورت می گیرد.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نقد باید سازنده و منصفانه باشد ضمن اینکه قرآن کریم بر اصلاح جامعه و افراد بارها تأکید و اشاره کرده است. داداشی وظیفه یک نماینده را مردم مداری دانست و اظهار کرد: مجلس یک نهاد مدنی بوده و مردم برای بیان مشکلات و خواسته های خود از نماینده استفاده می کنند. وی تأکید کرد: مسؤولان دستگاه های اجرایی شهرستان باید مردم مداری و تکریم ارباب رجوع را در اولویت امور خود قرار دهند. نماینده مردم آستارا در مجلس خاطرنشان کرد: بزرگ ترین سرمایه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعتماد مردم به نظام است و باید قدردان این نعمت بود.
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان