Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: آمار و سرشماری و کسب اطلاعات صحیح در هر کشوری، رمز موفقیت آن کشور است و خطاها را به حداقل می رساند.

سیدعیسی مهدوی، فرماندار شهرستان رشت در نشست با نمایندگان مجلس و مدیران اجرایی سرشماری و سایر مسئولین ذیربط با هدف تمهید امکانات و خدمات بیشتر جهت افزایش مشارکت عمومی در سرشماری اینترنتی، در محل فرمانداری شهرستان رشت تشکیل شد.

سیدعیسی مهدوی،فرماندار شهرستان رشت در این نشست با تاکید بر تشکیل این چنین جلساتی، اظهار کرد:در فصل اعتبارات با همت نمایندگان پرتلاش مان،اتفاق های خوبی افتاده است و امیدواریم از این طریق به پیشرفت عمرانی بخش های تابعه کمک شود.

وی با اشاره به دسته بندی سرفصل های مهم بخش ها و روستاها گفت:برای مبحث های شایسته پیشرفت در هر بخش باید اولویت بندی در نظر گرفته شده تا بتوانیم بودجه مناسب دریافت کنیم.

وی با اشاره به مباحثی نظیر آسفالت، مشکل اسناد روستایی،آبرسانی و تامین آب، تصریح کرد:مردم مناطق روستایی شایسته پیشرفت در همه امور و دریافت حمایت های لازم از دولت مقتدر تدبیر و امید هستند .

در ادامه جبار کوچکی نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:در کشور شرایط اقتصادی سختی حکمفرماست اما از اهداف برنامه ششم می توانیم به گسترش طرح های عمرانی اشاره کنیم .

وی ادامه داد:آمار و سرشماری و کسب اطلاعات صحیح در هر کشوری،رمز موفقیت آن کشور است و خطاها را به حداقل می رساند.

کوچکی نژاد اعتماد مردم را پایه یک سرشماری صحیح خواند و افزود:این اعتماد باید به گونه ای در بین مردم به وجود آید که مطمئن شوند اطلاعات آنان در امنیت نگهداری شده و استفاده از اینترنت در این مبحث، تنها جهت سرعت بخشیدن به کار، کاهش خطاهای قابل پیش بینی و کم نمودن هزینه ها است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان