Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرعامل سازمان چای کشور با بیان اینکه دولت تسهیلات و امکاناتی را برای چایکاران درنظر گرفته است، گفت: دولت ۸۵ درصد هزینه های ایجاد و توسعه آبیاری تحت فشار را پرداخت می کند.

محمدولی روزبهان صبح امروز در نشستی خبری در رشت اظهار داشت: امسال با توجه به شرایط جوی و نزولات مناسب، پایان مهرماه را برای خرید برگ سبز چای اعلام کردیم و به طرق مختلف به اطلاع چایکاران رساندیم.

مدیرعامل سازمان چای کشور بیان کرد: چایکاران تا پایان روز سی ام مهرماه فرصت داشتند برگ سبز چای خود را به کارخانجات چایسازی تحویل دهند.

روزبهان از برداشت 139 هزار تن برگ سبز چای از ابتدای سال 95 تاکنون خبر داد و گفت: این مقدار برداشت برگ سبز چای در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 60 درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل سازمان چای کشور با بیان اینکه دولت اقدامات خوب وحمایتی را در برای چایکاران انجام داده است، اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی امسال، برداشت برگ سبز چای به مقدار مناسب انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه دولت تسهیلات و امکاناتی را برای چایکاران درنظر گرفته است، خاطرنشان کرد: دولت 85 درصد هزینه های ایجاد و توسعه آبیاری تحت فشار را پرداخت می کند و چایکاران می توانند برای دریافت تسهیلات در این زمینه به اداره چای مراجعه کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان