Tuesday، 27 February 2024 | سه شنبه، 08 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدتی است مسئولان در اظهاراتشان خیلی محتاط شدند و برای جلوگیری از تبعات سخنانشان سعی می کنند بیشتر از (فعل سوم شخص مفرد) استفاده نمایند !

تصور می شود استفاده از این شیوه جدید برای مدیریت پایدار شیوه مناسبی باشد زیرا بدون اینکه به گاو و گوسفند کسی زیانی وارد می تواند به نحوی رضایت دو طرف ادعا را جلب نماید و از جهتی هم ادعا نماید اجرای رسالت کرده و هر دو طرف را به نوعی مدیون خود نماید !

بعنوان مثال در یکصد و شصت و دومین جلسه شورای شهر که در تاریخ 2 آبان ۱۳۹۵ برگزار شد نمایندگان پارلمان محلی بر همین سبک و سیاق نکوهیده برای کارگران و آتش نشانان به گونه ای درخواست اجرای حق و حقوق کردند که معلوم نیست طرف خطاب شان کیست ؟ و چه کسی یا مقامی باید مجری اوامر باشد ؟ بعنوان مثال :

1 - محمدعلی رفیعی نودهی, عضو شورای شهر اسلامی رشت در این جلسه اظهار کرد: بیمه و حقوق همکاران شهرداری باید به موقع پرداخت شود. 2 - وی - فاطمه شیرزاد - افزود: میدانی بعنوان شهدای آتش نشانی در رشت نام گذاری شود و البته حقوق معوقه این عزیزان و پاکبانان پرداخت شود .

سمعا و طاعتا ! اما معلوم نیست خود آمرین چقدر در ایجاد وضعیت اسفبار شهرداری سهیم هستند ؟

ناگفته نماند این افاضات مسبوق به سابقه است و حتی پیش از این نیز یکی از این نمایندگان طبق عادت (ضرب الاجل)ی هم صادر کرده بود که مفید به فایده نشد .

بنظر می رسد مقصر پاکبانان و آتش نشانان باشند که بر اثر کاهلی تا کنون سعی نکردند (پرتقال فروش) را پیدا کنند و به این غائله پایان ببخشند ، بهمین دلیل این نابسامانی همچنان ادامه دارد ، بنابراین خود کرده را تدبیر نیست !؟ .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان