Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از واگذاری 40 هزار سند رایگان به مردم تا پایان امسال در کشور خبر داد.

محمد سعیدی کیا بعداز ظهر امروز در مراسم واگذاری یک هزار سند رایگان به مردم واجارگاه و 12 روستای اطراف آن اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 31 هزار فقره سند توسط اداره ثبت و بنیاد مسکن واگذار شده و پیش بینی می شود 9 هزار سند تا پایان سال جاری واگذار شود.

وی به واگذاری 40 هزار سند رایگان تا پایان امسال توسط بنیاد مستضعفان در کشور اشاره کرد و افزود: تا سه سال آینده پیش بینی می شود تعداد 100 هزار سند به مردم واگذار شود.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تصریح کرد: افرادی که تاکنون پرونده تشکیل نداده اند می توانند با مراجعه به بنیاد مستضعفان، تشکیل پرونده دهند.

سعیدی کیا در ادامه از پرداخت تسهیلات برای طرح های پرورش ماهیان خاویاری در قفس در استان های گیلان، مازندران و گلستان خبر داد و بیان کرد: تاکنون در گیلان 9 پروژه معادل دو برابر سهم این استان ارائه شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به درخواست امام جمعه کلاچای مبنی بر اجرای اقدامی ماندگار در راستای اشتغالزایی در این منطقه، تصریح کرد: قول اجرای یک پروژه قفس پرورش ماهیان خاویاری در قفس در رودسر را می دهیم.

وی، تلاش بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی را بسترسازی لازم در راستای برطرف کردن محرومیت ها عنوان کرد و گفت: همت مسؤولان برای یافتن افرادی دارای عزم راسخ به منظور اجرای پروژه های پرورش ماهیان خاویاری در قفس در راستای جلوگیری از هدررفت سرمایه ها حائز اهمیت است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان