Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلساتی که با استاندار و سایر مسئولان استانی برگزار می شود حضور انجمن های مردم نهاد در برنامه ریزی های اجرایی موثر بوده و اثر مثبتی خواهد داشت.

جبار کوچکی نژاد عصر امروز در نشستی با جمعی از موسسات مردم نهاد( NGO) فعال ثبت شده و در حال ثبت شهر رشت، اظهار داشت: جهت تصمیم گیری مشترک مابین NGOها ثبت انجمن NGOها نیاز است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیش از 20 انجمن فعال با اهداف خیریه و زیست محیطی در شهرستان رشت مشغول فعالیت هستند گفت: جهت اتخاذ تصمیمات مشترک ما بین انجمن ها، ثبت موسسه فعالیت های مشترک انجمن ها مورد نیاز است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانه اتحادیه NGOهای گیلان در رشت در حال فعالیت است اعلام کرد: ثبت موسسه مشارکت انجمن های فعال در سطح استان و یا شهرستان بر اساس قوانین تنظیم شده و عبور از مسیر قانونی امکان پذیر خواهد بود.

کوچکی نژاد اعلام کرد: نشست های این چنینی که به دعوت تیم باران آرامش با اهداف عام المنفعه و زیست محیطی با حضور چند انجمن فعال سطح رشت انجام شده یک نشست دوستانه با اهداف مشترک است که در صورت عدم ثبت مصوبات مربوطه ممکن است تداوم نیابد و منحل شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بررسی چند ایده زیست محیطی و خیرخواهانه انجمن های مردم نهاد بیان کرد: در جلساتی که با استاندار و سایر مسئولان استانی برگزار می شود حضور انجمن ها در برنامه ریزی های اجرایی موثر بوده و اثر مثبتی خواهد داشت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اعلام آمادگی کرد:در نشست دوستانه و محفلی که انجمن های فعال شهر رشت در حال حاضر برگزار می کنند جهت هم اندیشی و حمایت در امور برنامه ریزی و اجرایی حضور خواهم داشت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان