Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: ملت قهرمان ایران در ۱۳ آبان نشان دادند از انقلاب و مبارزه با دشمن و استکبار جهانی خسته نشده اند.

آیت الله زین العابدین قربانی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه رشت مصلای امام خمینی(ره) با بیان اینکه برخی از انسان ها با تقوا و برخی بی تقوا و بدکردار هستند، اظهار داشت: انسان ها متفاوت آفریده شده اند و بعضی ها امتیازاتی دارند که دیگران فاقد آن امتیازات هستند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به اینکه عفت و حیا بهتر از سوءاستفاده است، گفت: داستان حضرت یوسف(ع) نشان می دهد که وی 10 سال زندان را بهتر از سوءاستفاده از همسر عزیز مصر دانست.

آیت الله قربانی با اشاره به داستان حضرت یوسف و زلیخا خطاب به جوانان تصریح کرد: وسوسه در کمین است و عفت و پاکدامنی بر سوءاستفاده مقدم است.

وی با بیان اینکه داستان هایی که در قرآن کریم نقل شده است دستورالعمل زندگی است، با اشاره به داستان دختران شعیب افزود: عفت و پاکدامنی، موسی(ع) را  به مقام پیغمبری رساند و گاهی یک عمل خیر پاداش عظیم از سوی خداوند دارد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان تصریح کرد: در نماز جمعه واجب است مردم را به تقوا دعوت کنیم بنابراین اگر یک عمر نماز جمعه بخوانیم و تحول معنوی در ما ایجاد نشود هیچ بهره ای از آن نگرفته ایم.

آیت الله قربانی با بیان اینکه انتخابات ما از بهترین انتخابات در جهان است، اعلام کرد: ملت قهرمان ایران در 13 آبان نشان دادند از انقلاب و مبارزه با دشمن و استکبار جهانی خسته نشده اند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: انتخابات لبنان بعد از دو سال به بی سرپرستی لبنان پایان داد و اگرچه این نگرانی وجود دارد که مسیحیان و سنی ها دور هم جمع شوند و حزب الله را تنها بگذارند ولی میشل اون همسو با حزب الله است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه انتخابات آمریکا رسوایی را در دنیا علنی کرده و اشاعه فحشا در جامعه را وارد انتخابات کرده است، بیان کرد: خدا را شکر کشوری هستیم از نعمت انقلاب اسلامی برخورداریم و مرجع تقلید ما امام و رهبر ماست.

وی با اشاره به رای اعتماد نمایندگان مجلس به وزرای پیشنهادی دولت اعلام کرد: جمعبندی تصمیمات نمایندگان این بود که اگرچه برخی وزرا ایده آل نبودند ولی فعلا باشند و زیر سایه امام به وظایف خود عمل کنند و مردم پشتیبان آنها خواهند بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان