Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

معاون بهره برداری شرکت گاز گیلان گفت: گیلان در سال جاری جزو استان های سبز و برخوردار از گاز طبیعی قرار می گیرد.

حسین اکبری ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره گاز این شهرستان با اشاره به پروژه های گازرسانی به این استان اظهار کرد: روند گازرسانی به بسیاری از روستاهای گیلان در حال انجام و اتمام بوده و در سال جاری گیلان جزو استان های سبز و برخوردار از گاز طبیعی قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه گازرسانی به روستاهای ماسال به بیش از 95 درصد رسیده است، ادامه داد: با گازرسانی به روستاهای سلیم آباد، خروم و چلسی، ماسال به لحاظ گازرسانی جزو شهرستان های سبز قرار می گیرد.

معاون بهره برداری شرکت گاز گیلان با بیان اینکه اتمام پروژه های گازرسانی موجب سبک شدن وظایف پیش روی اداره های گاز شهرستان ها می شود، خاطرنشان کرد: انتظار می رود با حمایت فرمانداری ها، شاهد بهبود وضعیت وصول مطالبات شرکت گاز و ارتقای بیش از پیش خدمات به مشترکان در آینده باشیم.

فرماندار ماسال نیز در جلسه مذکور با بیان اینکه در این شهرستان شاهد اجرای پروژه های گازرسانی مناسبی بوده ایم، اظهار کرد: به زودی تعدادی از روستاهای ماسال به شبکه گازرسانی متصل می شوند.

محمود قاسم نژاد اجرای پروژه گازرسانی در گیلان را دارای پیشرفت خوبی دانست و گفت: در دولت تدبیر و امید پروژه های گازرسانی به روستاها شتاب بیشتری بخشیده شده و قابل مقایسه با سال های گذشته نیست.

در مراسم مذکور ناصر اشرافی به عنوان رئیس جدید اداره گاز ماسال انتخاب و از تلاش های مظاهر حبیب زاده قدردانی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان