Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: در دولت یازدهم بالغ بر ۲۵ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت با بیش از ۶۵۰ مورد پروانه بهره برداری انجام شده است.

علی منتظری صبح امروز در گردهمایی مدیران ارشد صنعت، معدن و تجارت که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد، اظهار داشت: گیلان در حوزه صنعت سابقه درخشانی دارد.

وی با بیان اینکه در دولت یازدهم بالغ بر 25 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت با بیش از 650 مورد پروانه بهره برداری انجام شده است، افزود: در گیلان با تشکیل کارگروه رفع موانع تولید، طرح های بزرگی به بهره برداری رسیده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با تاکید بر اینکه استان بیش از 2 هزار و 600 واحد صنعتی فعال دارد، تصریح کرد: در واحدهای صنعتی مذکور بالغ بر 87 هزار نفر اشتغال دارند.

منتظری با ابزار اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گام های مثبتی در زمینه توسعه صنعت در استان برداشته شده است، خاطرنشان کرد: گیلان در حوزه صنعت اقتصاد پویایی دارد.

وی با اشاره به شاخص های مهم استان در بحث کشاورزی،گردشگری، دارا بودن منطقه آزاد و ظرفیت های توسعه صنایع سلولزی و نیروی انسانی اعلام کرد: ظرفیت ها و مزیت های گسترده گیلان موجب جذب سرمایه گذاری در استان می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به اینکه استان گیلان در بحث تولید دارو از استان های برتر کشور است، بیان کرد: گیلان بالغ بر 200 واحد فعال در حوزه پوشاک دارد.

منتظری با تاکید بر ظرفیت های گسترده معدنی در گیلان خاطرنشان کرد: استان گیلان در حوزه های مختلف صنعتی و معدنی پیشرفت چشمگیری را در چند سال اخیر کسب کرده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان